کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۲۳۸۲
تاریخ خبر:

جزییات حادثه ناگوار برای کارشناس برنامه معروف تلویزیون

جزییات حادثه ناگوار برای کارشناس برنامه معروف تلویزیون

روز گذشته ویدئویی از پشت صحنه برنامه «میدون» منتشر شد که نگرانی‌هایی را در رابطه با سلامتی علیرضا یونچی، داور برنامه ایجاد کرد. یونچی اعلام کرد کمرش صرفاً دچار کوفتگی و اسپاسم عضلانی شده و نشکسته

علیرضا یونچی در گفت‌وگو با خبرنگار تلویزیون گفت: ضبط فصل چهارم برنامه «میدون» کاملاً تمام شده است. اتفاقی که در ویدئو می‌بینید مربوط به چند روز پیش است. من و بهمن هاشمی داشیم یکی از تولیدکنندگان برنامه را تست کرد. این محصول باید بر روی آب قرار می‌گرفت، ولی در آن لحظه خبری از آب نبود. کمر من از ارتفاع دو متری به یک ورق آهنی خورد و دچار کوفتگی شد.

وی افزود: در خبرها اعلام شد که کمر من شکسته‌است. ولی آسیب جدی ندیده ام و شکستگی اتفاق نیفتاده است. کمرم مصرفا کوفتگی و اسپاسم عضلانی شده است. بعد از آن حادثه به بیمارستان رفتم و به توصیه پزشک چند روز ساکن بودم. حتی وقتی حالم بهتر شد سفر مشهد هم رفتم. چون خادم حرم امام رضا(ع) هستم و در انتظامات مهمانسرا خدمت می‌کنم. بالاخره همه چیز را نمی شود با ادویه درمان کرد و ادعیه هم لازم است.

یونچی تاکید کرد: من ۳۹۰ برنامه برای مردم اجرا کردم و این گونه اتفاقات در نهایت اتفاق می‌افتد. پزشک به من گفت تا دو ماه ثابت می توانم، ولی خودم نمی توانم محتمل باشم. هدفم از این که روی آن دستگاه رفتم این بود که به نسل جوان بگویم خموده نباشید. از قول من بنویسید دوست دارم قربون ملت ایران بروم. از دیشب هزار نفر تماس گرفتند و جویای احوالم شدند و من را شرمنده کردم. ملت خوب و بی نظیری دارم.

مسابقه تلویزیونی «میدون» با هدف شناسایی و حمایت از کارآفرآینان برتر تولید می‌شود.

 

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
کدخبر: ۵۵۲۳۸۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر