کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۱۹۵۴
تاریخ خبر:

کناره‌گیری دو بازیگر معروف فیلم جیغ در حمایت از فلسطین

کناره‌گیری دو بازیگر معروف فیلم جیغ در حمایت از فلسطین

ملیسا باررا که به‌خاطر حمایت از فلسطین توسط عوامل مجموعه ‌فیلم‌های «جیغ» کنار گذشته شده بود، شب کریسمس هم پست جدیدی علیه اسراییل منتشر کرد

ملیسا باررا اصالتا مکزیکی است. او شب کریسمس، در استوری اینستاگرام خود از تاریخچه کریسمس برای یادآوری مشکلاتی که فلسطین در این فصل تعطیلات با آن مواجه است، استفاده کرد و نوشت: امیدوارم این کریسمس … عجیب باشد. امیدوارم نتوانید این واقعیت را نادیده بگیرید که تولد کودکی را جشن می‌گیرید که مورد آزار و اذیت واقع شد و هدف قرار گرفت و والدینش مجبور به فرار به مصر شدند، در حالی که در حال حاضر میلیون‌ها فلسطینی از سراسر جهان تحت آزار و اذیت هستند، هدف قرار می‌گیرند و مجبورند از خانه‌های خود در حالی که بی‌امان و بی‌وقفه بمباران می‌شوند، فرار کنند.

این بازیگر در برابر سورتمه پاپا نوئل، ارابه مرگ کودکان کفن‌پوش فلسطینی را در یک تصویر ارایه کرد.

او در حالی این مطالب را بیان کرد که از فیلم «جیغ ۷» به دلیل پست‌هایی که در حمایت از فلسطین منتشر کرد، اخراج شد. کریستوفر لندون کارگردان فیلم هم دو روز پیش اعلام کرد از این فیلم جدا می‌شود. لندون علیه باررا نوشت: یک شغل رویایی بود که تبدیل به یک کابوس شد.

پس از باررا، جنا اورتگا دیگر بازیگر فیلم هم از حضور در قسمت هفتم خودداری کرد و اگرچه نامی از همکار اخراجی‌ خود نبرد، اما بازی در سریال «چهارشنبه» را بهانه کرد در حالی که زمان ساخت این سریال اصلا روشن نیست.

کدخبر: ۵۵۱۹۵۴
تاریخ خبر:
ارسال نظر