کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۰۳۴۸
تاریخ خبر:

نسل جدید گوشی‌های سامسونگ به هوش مصنوعی مجهز می‌شوند

نسل جدید گوشی‌های سامسونگ به هوش مصنوعی مجهز می‌شوند

سامسونگ می‌خواهد تجربه موبایل‌های تاشو خود را با رویکرد‌های هوش مصنوعی متحول کند.

«ون-جون چوی»، رئیس دفتر تحقیق‌و‌توسعه موبایل سامسونگ در پست جدید وبلاگ این شرکت تأیید کرد که غول کره‌ای قصد دارد «تجربه هوش مصنوعی گلکسی را برای دستگاه‌های تاشو آینده خود بهینه‌سازی کند.» او در این پست نوشته است: «گوشی‌های تاشو ما متنوع‌ترین و منعطف‌ترین شکل در محصولات سری گلکسی هستند و هنگامی که با هوش مصنوعی ترکیب شوند، این دو فناوری در ترکیب با هم امکانات جدید را در دسترس قرار می‌دهند.»

 

تحول تجربه گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ با هوش مصنوعی

چوی توضیح می‌دهد که سامسونگ می‌خواهد تجربه موبایل خود را با رویکرد‌های هوش مصنوعی متحول کند و معتقد است که این «عملی‌ترین و مطمئن‌ترین راه‌حل» برای رفع نیاز‌های مصرف‌کنندگان است و در بازار به سامسونگ کمک می‌کند.

 

به زودی، سامسونگ قصد دارد قابلیت هوش مصنوعی ترجمه همزمان خود با نام Live Translate را به برنامه‌های پیام‌رسان شخص ثالث برای پشتیبانی از تماس‌های صوتی اضافه کند. در واقع این قابلیت به مدل ترجمه زبان هوش مصنوعی داخلی سامسونگ اضافه می‌شود، بنابراین می‌توانید «بدون نگرانی در مورد مسائل حریم خصوصی مانند اشتراک‌گذاری داده‌های شخصی» از Live Translate استفاده کنید.

 

چوی انتظار دارد که در آینده ویژگی‌های هوش مصنوعی بیشتر و بیشتری برای گوشی‌های هوشمند وجود داشته باشد، زیرا قدرت NPU‌ها با سرعت بسیار زیادی در حال پیشرفت است.

 

رویداد بعدی گلکسی آنپکد در ۲۰ تیر ماه برگزار خواهد شد و احتمالاً علاوه بر گوشی‌های تاشو گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ شاهد حلقه هوشمند «گلکسی رینگ» نیز در آن باشیم.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
کدخبر: ۵۶۰۳۴۸
تاریخ خبر:
ارسال نظر