کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۹۶۴۵
تاریخ خبر:

ویژگی‌های محرمانه گلکسی S۲۵ سامسونگ لو رفت

ویژگی‌های محرمانه گلکسی S۲۵ سامسونگ لو رفت

گلکسی S۲۵ اولترا با تغییرات مهم در بخش دوربین، زمستان امسال به بازار عرضه خواهد شد

انتظار می‌رود سامسونگ سری گلکسی S۲۵ را در ژانویه‌ی سال ۲۰۲۵ (دی و بهمن ۱۴۰۳) رونمایی کند. درحالی‌که هنوز با زمان رونمایی فاصله داریم، اطلاعاتی در مورد مشخصات دوربین گلکسی S۲۵ اولترا فاش شده است.

 

خبرآنلاین نوشت: افشاگری خوش‌سابقه با انتشار پستی در ویبو ادعا کرد که گلکسی S۲۵ اولترا، همچنان از ترکیب دوربین چهارگانه بهره خواهد برد و شاهد ارتقای دوربین فوق عریض و دوربین تله‌فوتو با بزرگ‌نمایی اپتیکال سه برابری خواهد بود.

گلکسی s25

گلکسی S۲۵ اولترا مانند گلکسی S۲۴ اولترا دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی و دوربین تله‌فوتو ۵۰ مگاپیکسلی با بزرگ‌نمایی پنج برابری را حفظ خواهد کرد؛ با این تفاوت که دوربین فوق عریض و دوربین تله‌فوتو با بزرگ‌نمایی اپتیکال سه برابری، هردو به حسگرهای ۵۰ مگاپیکسلی مجهز خواهند شد.

 

سامسونگ از زمان عرضه‌ی گلکسی S۲۱ اولترا به استفاده از دوربین تله‌فوتو با حسگر ۱۰ مگاپیکسلی برای ارائه‌ی بزرگ‌نمایی سه برابری اپتیکال بسنده کرده است. دوربین تله‌فوتو با وضوح بالا امکان استفاده از فناوری ترکیب پیکسل‌ها (Pixel Binning) را می‌دهد و کیفیت عکس‌های بزرگ‌نمایی‌شده و پرتره را در نور کم بهبود می‌بخشد.

 

استفاده از حسگری با وضوح بالا برای بزرگ‌نمایی هیبریدی مفید خواهد بود و کیفیت تصویر را بین سه تا پنج برابر بهبود می‌بخشد. دوربین تله‌فوتو با وضوح بالا، امکان عکاسی ماکرو با جزئیات چشمگیر را فراهم می‌کند.

 

سری اولترا گوشی سامسونگ همواره در فهرست بهترین گوشی های مناسب عکاسی قرار ‌گرفته‌اند و گلکسی S۲۵ اولترا این راه را ادامه خواهد داد. باید منتظر ماند و دید که ارتقا در بخش دوربین چه تأثیری بر قیمت گوشی های سری گلکسی S۲۵ خواهد گذاشت.

 

کدخبر: ۵۵۹۶۴۵
تاریخ خبر:
ارسال نظر