کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۹۶۷۱
تاریخ خبر:

عرضه ۱۰ مدل اتومبیل جدید در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی

عرضه 10 مدل اتومبیل جدید در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی

متقاضیان تا پایان روز چهارشنبه ‌ فرصت انتخاب خودرو و ثبت‌سفارش خود را دارند

از روز دوشنبه هفتم خردادماه 1403، 10 مدل اتومبیل جدید در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی عرضه شده‌اند. متقاضیان ثبت‌نام خودروهای وارداتی که در اسفند 1401 اقدام به پیش ثبت‌نام کرده بودند و اولویت آن‌ها مشخص شده است، اکنون قادر به انتخاب یکی از این مدل‌ها هستند. متقاضیان تا پایان روز چهارشنبه نهم خردادماه 1403، فرصت انتخاب خودرو و ثبت‌سفارش خود را دارند.
 
در این مرحله متقاضیان محترم می‌توانند سه انتخاب از سبد محصولات اعلامی زیر داشته باشند. درصورت تخصیص هر کدام از سه انتخاب قابلیت لغو سفارش و تغییر خودرو در مراحل بعدی وجود ندارد. پس از تخصیص خودرو و فراخوانی از سمت شرکت عرضه‌کننده، درصورت عدم واریز وجه، متقاضی محترم از لیست سامانه یکپارچه عرضه خودرو وارداتی حذف می‌شود.
 
لازم به ذکر است هیچگونه ثبت‌نام جدیدی در این مرحله انجام نمی‌شود. ازاین‌رو انتخاب خودرو در سامانه صرفاً برای ثبت‌نام‌کنندگان مرحله اول امکان‌پذیر خواهد بود. این افراد در اسفندماه 1401، مبلغ 500 میلیون تومان را در حساب خود بلوکه کرده بودند.

جدول اتومبیل‌های جدید سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی، خرداد 1403:
خودروهای دارای قیمت قطعی:
ب1
خودروهای دارای قیمت علی‌الحساب:

ب2

همانند گذشته، محصولات جدید سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی در قالب دو جدول جداگانه ارائه شده‌اند. یک جدول مربوط به خودروهایی است که قیمت قطعی و مشخص دارند. مواردی از قبیل مالیات، هزینه شماره‌گذاری، بیمه و غیره به قیمت این خودروها اضافه خواهد شد. در جدول دوم نیز خودروهایی با قیمت علی‌الحساب را می‌بینیم که هنوز از گمرک ترخیص نشده‌اند. بنابراین مبلغ بیشتری در آینده به قیمت این خودروها اضافه خواهد شد.

 

 

 

منبع: انتخاب
کدخبر: ۵۵۹۶۷۱
تاریخ خبر:
ارسال نظر