کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۹۴۹۹
تاریخ خبر:

قیمت نجومی حواله خودروهای برقی در بازار ‌

قیمت نجومی حواله خودروهای برقی در بازار ‌

قیمت حواله خودروهای برقی در بازار، خرداد 1403 + جدول

طی هفته گذشته، شاهد راه‌اندازی سامانه جامع خودروهای برقی بودیم. این سامانه برای عرضه و ثبت‌نام خودروهای برقی طراحی شده است. ثبت‌نام خودروهای برقی بدون محدودیت انجام می‌شود و تنها شرط آن، بلوکه کردن مبلغ 100 میلیون تومان در حساب بانکی است. بااین‌حال راحتی شرایط خرید،‌ باعث نشده است تا دلالان قیمت حواله خودروهای برقی را به اعداد میلیاردی نزدیک نکنند!
 
همان‌گونه که پیش‌بینی می‌شد، خودروهای برقی از برندهای معتبر هوندا، آئودی و فولکس واگن با استقبال گرم مشتریان مواجه شده‌اند. همین عامل باعث شده است تا دلالان و واسطه‌گران، قیمت حواله خودروهای برقی از برندهای معتبر را تا حدود یک میلیارد تومان اعلام کنند. البته همان‌گونه که اندکی پیش اشاره کردیم، ثبت‌نام خودروهای برقی بدون محدودیت خاصی صورت می‌گیرد و تنها شرط آن بلوکه‌کردن مبلغ 100 میلیون تومان در حساب بانکی است. بنابراین نیازی نیست تا برای خرید خودروهای برقی، چند صد میلیون تومان بابت خرید حواله خرج کنید.
 
قیمت حواله خودروهای برقی در بازار، خرداد 1403:
جدول برقی

نکته‌ای که در این بین وجود دارد، عدم تمایل مشتری ایرانی به خرید خودروهای برقی است. این خودروها تاکنون چندبار به معرض فروش گذاشته شده‌اند که در هر نوبت از عرضه، مشتریان شخصی یا رانندگان تاکسی به خرید آن‌ها بی‌علاقه بوده‌اند. ازاین‌رو بعید است که قیمت حواله خودروهای برقی برای طولانی‌مدت در محدوده چندین میلیون تومانی باقی بماند. تنها بخش کوچکی از این خودروها که شامل اتومبیل‌های لوکس با برند معتبر هستند، گروه کوچکی از خریداران را به سمت خود جلب خواهند کرد. در سایر موارد، بعید به نظر می‌رسد که مشتریان با درآمد متوسط علاقه‌ای به خرید خودروهای الکتریکی چینی نشان دهند.

 
قیمت حواله خودروهای برقی در بازار، خرداد 1403:
نوع خودرو قیمت حواله
آئودی Q5 500 میلیون تومان
آئودی Q5 یک میلیارد تومان
آئودی Q5 300 میلیون تومان
فولکس واگن ID.4 195 میلیون تومان
فولکس واگن ID.4 280 میلیون تومان
فولکس واگن ID.4 350 میلیون تومان
هوندا ENS1 700 میلیون تومان
هوندا ENS1 یک میلیارد تومان
هوندا ENS1 900 میلیون تومان
قیمت حواله خودروهای برقی
 

 

منبع: انتخاب
کدخبر: ۵۵۹۴۹۹
تاریخ خبر:
ارسال نظر