کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۶۴۰۲
تاریخ خبر:

یک انتخاب هوشمندانه

یک انتخاب هوشمندانه

مشخصات خودروی اکستریم VX

هفت صبح| «اکستریم VX» با ظرافتی بی‌نظیر یک انتخاب هوشمندانه برای سفرهای کاری است؛ خودرویی که با قابلیت کنترل قدرت پیشرفته و نوآوری‌های فناورانه، هر سفری را به لذتی بی‌پایان تبدیل می‌کند .

 

«VX» با ارائه ترکیبی بی‌نقص از راحتی، تجمل، قدرت و فناوری پیشرفته، استانداردهای سفر کاری را بازتعریف می‌کند.طراحی هوشمندانه ‌VX»» فضای داخلی را به یک سالن پذیرایی لوکس تبدیل کرده که در عین حفظ زیبایی، کارایی بی‌مثالی دارد.

 

یکی از اصلی‌ترین مشخصه‌های جذابیت VX» »به عنوان انتخاب برتر برای مسافران تجاری، طراحی مبتکرانه آن است که گنجایش فضای داخلی خودرو را با حفظ امکانات به حداکثر می‌رساند.

 

«فضای بار فوق‌العاده» نیازهای متنوع برای سفرهای کاری را برآورده می‌کند؛ وقتی صندلی‌های ردیف دوم و سوم به سمت پایین جمع شوند، می‌توانند فضایی مسطح و منسجم را تشکیل دهند. صندلی‌های تاشو، فضایی به وسعت بیش از دو متر را فراهم می‌کنند و با محفظه‌‌ مخفی بزرگ صندوق، در سفرها هیچ وسیله‌ای جا نمی‌ماند. این ترکیب منحصر به فرد از عملکرد و ظرافت، معیارهای تازه‌ای را در طراحی خودرو معرفی کرده است. تعهد VX به ارائه تجربه رانندگی آرام و روان، به لطف سامانه‌های کنترل قدرت پیشرفته، بسیار چشمگیر است.

 

این خودرو دارای آخرین نسخه از نسل ششم سیستم انتقال قدرت چهارچرخ محرک «BorgWarner» است که تنظیمات یکنواخت قدرت خروجی در میلی‌ثانیه و در هفت حالت رانندگی را تضمین می‌کند. این ویژگی‌ها دستیابی به شتاب صفر تا 100 کیلومتر را در ۹/۷  ثانیه امکان‌پذیر کرده است. این خصوصیات در ترکیب با با یک گیربکس اتوماتیک 8AT در کلاس جهانی و سیستم تعلیق با مهندسی دقیق، به مسافران تجاری، تجربه یک سفر راحت را به همراه دارد.

یکی از ویژگی‌های لذت‌بخش خودرو در سفر سانروف است؛ سانروف کشویی «VX» طوری طراحی شده است که به مسافران اجازه می‌دهد تا از زیبایی آسمان بالا لذت ببرند.

 

این ویژگی با ایجاد ارتباطی عمیق با طبیعت، آرامش را به مسافران هدیه می‌دهد. احساس راحتی در طول رانندگی‌های طولانی مدت از دیگر اولویت‌هایی است که مورد توجه طراحان خودرو است. طراحان اکستریم نیز در پاسخ به این نیاز تجربه «صندلی‌های جاذبه صفر» را پیشنهاد می‌کنند؛ صندلی‌هایی با پوشش چرم ناپا، تنظیمات الکتریکی، پشتیبانی ساق پا و حافظه صندلی، به همراه تنظیمات متنوع ماساژ، حسی شبیه ‌ بی‌وزنی را برای سرنشینان به ارمغان می‌آورند. گنجاندن سه گزینه سیستم رایحه، یک آینه روشویی بزرگ‌ و یک سازمان دهنده عینک آفتابی نشان‌دهنده توجه دقیق XTRIM به جزئیات و تعهد به ارائه یک تجربه سفر برتر متناسب با حرفه‌ای‌های تجاری است.

 

 

 

کدخبر: ۵۵۶۴۰۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر