کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۷۹۷
تاریخ خبر:

ببینید | جزئیات آتش‌سوزی در یک انبار بزرگ در جنوب تهران

ببینید | جزئیات آتش‌سوزی در یک انبار بزرگ در جنوب تهران

این انبار محل نگهداری تابلوهای الکتریکی و برقی بود

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق یک سوله کارگاهی در محله سیزده آبان خبر داد. سید جلال ملکی با اشاره به حادثه امروز گفت: در ساعت ۹:۵۵ صبح امروز، یک مورد حادثه آتش سوزی در یک کارگاه تولیدی و انبار به آدرس محله سیزده آبان کوچه نوبهار به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن بلافاصله چهار ایستگاه به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل حادثه اعزام شد.

 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه همکاران من در کمتر از چهار دقیقه به محل رسیدند، ادامه داد: آتش‌نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که حریق در یک محوطه کارگاهی که دارای چند سوله در کنار هم بود، رخ داده است. کانون حریق، انباری در حدود صد متر مربع بود که در یکی از سوله‌ها به مساحت تقریبی هزار مترمربع قرار داشت. این انبار محل نگهداری تابلوهای الکتریکی و برقی بود و با توجه به مواد موجود در آن دود بسیاری زیادی از حریق آن ناشی شده و به آسمان بلند شده بود.

 

ملکی با بیان اینکه این انبار کاملا شعله‌ور بود، گفت: آتش از برخی روزنه‌ها وارد این سوله بزرگ شده بود و اتاقک کارگری را کاملا سوزانده بود اما خوشبختانه کسی در این اتاقک گرفتار نشده بود. همچنین آتش در حال سرایت به طبقه پائینی سوله بود که در این قسمت دستگاه‌های کارگاهی بسیار گران قیمتی قرار داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد:سقف‌های این سوله نیز شیروانی بود و ایزوگام داشت که به شدت شعله ور شده بودند. آتش‌نشانان در این شرایط عملیات اطفای حریق را از چند طرف آغاز کردند و خیلی سریع آتش تحت کنترل درآمد.

 

وی افزود: دقایقی بعد نیز شعله‌های آتش خاموش شد و آتش‌نشانان سه ایستگاه به ایستگاه‌های خود بازگشتند و تنها یک ایستگاه مشغول لکه گیری و ایمن سازی محل است. خوشبختانه این حادثه مورد فوتی یا مصدوم نداشت.

 

منبع: ایسنا
کدخبر: ۵۵۸۷۹۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر