کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۳۷۲
تاریخ خبر:

سرهنگ قلابی برای گرفتن نان دعوا راه انداخت

سرهنگ قلابی برای گرفتن نان دعوا راه انداخت

درپی گزارش درگیری در یکی از نانوایی‌های مشهد، نیروهای گشت انتظامی کلانتری شفای مشهد، عازم محل درگیری شدند

متصدی نانوایی مدعی بود فردی که لباس فرم نیروی انتظامی با درجه سرهنگی را به تن دارد، برای گرفتن نان بدون نوبت، اقدام به توهین و درگیری کرده است.

روزنامه خراسان نوشت: وقتی ماموران کلانتری از مرد مذکور تقاضای کارت شناسایی کردند، او مدعی شد از نیروی دریایی ارتش به یگان پلیس آگاهی مشهد منتقل شده و در عین حال کارت شناسایی معلولیت خود را به افسران فراجا ارائه داد. همین موضوع کافی بود که نیروهای انتظامی او را بازداشت کنند.

این مرد که خود را «هادی-ر» معرفی می‌کرد، درباره جعل عنوان افسران ارشد نیروی انتظامی و سوءاستفاده از لباس های فرم این سازمان گفت: می ترسیدم به خاطر معلولیتی که از ناحیه پا دارم از برخی مردم کتک بخورم به همین خاطر از چندماه قبل این لباس‌های فرم نیروی انتظامی را از چهارراه لشکر خریدم چون می‌دانستم مردم احترام خاصی برای نیروی انتظامی قائل هستند و مورد توجه قرار می‌گیرند.

این اظهارات در حالی بیان شد که همسر متهم به افسران دایره تجسس کلانتری گفت: همسرم هر بار که قصد داشت کارهای اداری و شخصی خودش را انجام دهد، این لباس‌ها را بر تن می‌کرد و از خانه بیرون می‌رفت. در صف نانوایی هم به همین دلیل سر و صدا به راه انداخت چرا که قصد داشت بدون نوبت از نانوایی نان بگیرد اما متصدی نانوایی از او خواسته بود تا مانند دیگران نوبت را رعایت کند.

 

کدخبر: ۵۵۸۳۷۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر