کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۷۳۵۷
تاریخ خبر:

دستگیری مردی که با زنجیر مسافران اتوبوس را کتک می‌زد + ویدیو

دستگیری مردی که با زنجیر مسافران اتوبوس را کتک می‌زد + ویدیو

چندی پیش کلیپی در فضای مجازی وایرال شد که فردی با زنجیر در اتوبوس اقدام به ضرب و شتم شهروندان کرده بود

رییس پلیس پایتخت از شناسایی و دستگیر این فرد خبر داد و امروز (یکشنبه) این شرور در معرض دیدگان مردم و خبرنگاران قرار گرفت.

فروردین ماه سال ۱۴۰۳ فیلمی با موضوع «کتک زدن مردم با زنجیر در اتوبوس» که در آن فرد شرور علاوه بر کتک زدن اقدام به فحاشی و هتاکی به شهروندان کرده بود، وایرال شد و موجبات نگرانی و مطالبه مردم در برخورد با این افراد شد.

پلیس تهران بزرگ دیروز اعلام کرد که در پاسخگویی به مطالبات شهروندان در برخورد با این گروه از هنجارشکنان و با تلاش های شبانه روزی، متهم این پرونده دستگیر شده است.

رییس پلیس تهران پایتخت امروز در بازسازی صحنه این جرم در جمع خبرنگاران و مردم گفت: از شهروندی که فیلم یک متهمی که شروع کرد به ضرب و شتم مردم در اتوبوس، را تهیه کرد تشکر می‌کنم؛ صحنه دلخراشی بود اما تجربه و توان پلیس موجب دستگیری این شرور شد.

سردار عباسعلی محمدیان افزود: از شهروندی که مستندسازی کرد قدردانی می‌کنیم چرا که موجب دستگیری این متهم شد و ما پنج تا ۶ روز بعد از این حادثه هویت متهم را شناسایی کردیم.

او گفت: این متهم به یکی از استان‌های غربی کشور متواری و به یکی از روستاها رفته بود اما همکارانم با اشراف اطلاعاتی او را که به هنگام دستگیری با ماموران درگیر شده بود، دستگیر کردند.

سردار محمدیان تاکید کرد: به این گونه افراد هشدار می‌دهیم که پلیس توان و تجهیزات لازم را دارد و از این صحنه‌ها به سادگی نمی‌گذرد و با هماهنگی دستگاه قضایی مجازات سنگینی برای این افراد در نظر گرفته شده است.

او با بیان اینکه دادستان تهران هم پیگیر قضیه بود تا زودتر دادگاه این فرد برگزار شود، یادآور شد: این فرد سابقه‌دار است و همدست دارد اما در آن فیلم تنها بوده است.

متهم: غلط کردم و پشیمانم!

متهم پرونده نیز در جمع خبرنگاران افزود: من فقط این آقا و یک فرد دیگر را زدم که اشتباه کردم؛ پشیمانم و غلط کردم.

وی در پاسخ به اینکه چرا دیگر افراد را مورد ضرب و شتم قرار دادی هم گفت: واقعا در آن لحظه عصبی بودم و کنترلم را از دست دادم.

متهم در عین حال گفت که کاملا در حالت عادی بودم اما غلط کردم.

فرد مضروب: این باند سرقت را می شناختم

فرد مضروب ماجرا هم به ایرنا گفت: مثل هر روز سوار اتوبوس بی آر تی شدم که به سمت منزل بروم و این اکیپ را چندین بار دیده بودم که اقدام به سرقت می کنند.

وی افزود:این باند پنج نفره را می شناختم که شگرد خاصی دارند؛ در اتوبوس مردم را هُل می دهند و در یک آن، گوشی مسافران را می دزدیدند.

این فرد یادآور شد: وقتی دیدم که دارند سرقت می کنند، من اطلاع رسانی کردم و داد زدم که مراقب گوشی هایتان باشید که این فرد با قمه ۲ ضربه به سر من زدند.

وی گفت: قسمتی از سرم شکافت و قسمت راست بدنم در این واقعه مجروح شد اما خوشحالم که مردم را آگاه کردم تا گوشی هایشان ربوده نشود.

در ادامه ویدیویی که از ضرب و شتم مسافران در اتوبوس وایرال شده بود را مشاهده می‌کنید. محتوای این فیلم ممکن است برای افراد آزاردهنده باشد.

 

منبع: ایرنا
کدخبر: ۵۵۷۳۵۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر