کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۳۲۷۳
تاریخ خبر:

سربازان اسرائیل برای جنایت جدید لباس زنانه پوشیدند

سربازان اسرائیل برای جنایت جدید لباس زنانه پوشیدند

گردان‌های قسام از اقدام بزدلانه رژیم صهیونیستی در ترور سه عوض مقاومت فلسطین روی تخت بیمارستان خبر دادند

ساعت پنج و ۴۵ دقیقه صبح امروز، یگان تروریستی یامام رژیم صهیونیستی در پوشش پزشکی و نیز زنانه به بیمارستان ابن سینا در اردوگاه آوارگان جنین نفوذ کردند و سه نفر از نیروهای گردان جنین (که یکی از آنها از چند روز پیش به سبب جراحت بستری بود) را در طبقه سوم این بیمارستان ترور کردند.

گردان‌های قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در جنین با صدور بیانیه‌ای تایید کرد: نظامیان صهیونیست با حمله به بیمارستان ابن سینا در شهر جنین این سه جوان فلسطینی را در روی تخت بیمارستان ترور کردند.

قسام اعلام کرد که این شهدا محمد أیمن عونی الغزاوی، باسل أیمن عونی الغزاوی و محمد جلامنه نام دارند.

‌گزارش‌های رسانه‌ای حاکی از آن است که نیروهای فلسطینی عناصر اشغالگر را در شهر طولکرم هدف قرار دادند. این نیروها با پرتاب نارنجک به سمت نظامیان صهیونیست با آنها درگیر شدند. همچنین به دنبال یورش اشغالگران به اردوگاه نور شمس مبارزان فلسطینی با آن‌ها به مقابله پرداختند و درگیری‌های مسلحانه شدیدی در این منطقه به وقوع پیوسته است. مبارزان فلسطینی همچنین در مسیر نیروهای اشغالگر صهیونیست چند بمب دست‌ساز منفجر کردند.

کرانه باختری از آغاز عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر و شکست اطلاعاتی سنگین رژیم صهیونیستی در نتیجه اجرای این عملیات، شاهد تعرض‌ها و یورش‌های مکرر نظامیان ارتش این رژیم و شهادت، زخمی‌شدن و بازداشت شمار زیادی از فلسطینیان ساکن کرانه باختری به دست نظامیان صهیونیست بوده است.


 

 

کدخبر: ۵۵۳۲۷۳
تاریخ خبر:
ارسال نظر