کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۶۹۱
تاریخ خبر:

انتخاب هلدینگ دکا به‌عنوان واحد نمونه برتر در سی و پنجمین جشنواره امتنان

انتخاب هلدینگ دکا به‌عنوان واحد نمونه برتر در سی و پنجمین جشنواره امتنان

هلدینگ لجستیک دکا در سی و پنجمین جشنواره "امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان" به‌عنوان واحد نمونه و برتر، انتخاب و معرفی شد

به گزارش روابط عمومی دکا، هومن پشنگیان، مدیرعامل هلدینگ دکا لوح تقدیر و تندیس واحد نمونه را از دست مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت کرد.

انتخاب هلدینگ دکا به_عنوان واحد نمونه برتر در سی و پنجمین جشنواره امتنان

این رویداد با هدف نهادینه‌سازی فرهنگ خلاقیت و نوآوری، ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش و تجلیل از کارگران و واحدهای اقتصادی نمونه با حضور بیش از 300 نفر از نمایندگان جامعه کار و تولید استان، نمایندگان جامعه کارگری، پیشکسوتان صنعت، مسئولان استانی و کشوری و با حضور مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بانوان در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

رئیس کانون کارفرمایان کشور، رئیس اتاق بازرگانی اصفهان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، رئیس کانون شورای اسلامی کار استان و سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری اصفهان از سخنرانان این مراسم بودند.

هومن پشنگیان، مدیرعامل هلدینگ دکا درباره کسب این افتخار گفت: خرسندیم که تلاش‌های کارشناسان و مدیران هلدینگ دکا بار دیگر به ثمر نشست. هلدینگ دکا در سی و پنجمین جشنواره "امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان" به عنوان واحد نمونه برتر استان، معرفی و انتخاب شد. خوشحالیم که نام دکا در این جشنواره نیز درخشید و در کنار دیگر مجموعه‌ها در شاخص‌هایی از جمله بهره‌وری، نوآوری، ارتقای خدمات، مسئولیت اجتماعی، کارفرمای سلامت‌محور و ... مورد داوری و ارزیابی قرار گرفت.

وی ادامه داد: جامعه کار و تولید، خط مقدم همه فعالیت‌های اقتصادی است. امیدواریم همچنان با ایجاد محیط‌های سالم، پویا و پرانگیزه، روز به روز به ارتقای بهره‌وری این حوزه کمک کرده و در عمل قدردان همه کارگران شایسته و پرتلاش باشیم.

 

کدخبر: ۵۵۸۶۹۱
تاریخ خبر:
ارسال نظر