کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۷۴۳
تاریخ خبر:

واکنش عضو شورای شهر به حادثه پله برقی برای کودک ۵ساله

واکنش عضو شورای شهر به حادثه پله برقی برای کودک ۵ساله

علی اصغر قائمی می‌گوید مسئولان شهرداری مادر کودک را مقصر معرفی می‌کنند

هفته گذشته، فرسودگی و نقص فنی پله برقی میدان میوه و تره بار مجیدیه واقع در  منطقه ۴ تهران موجب مصدومیت و جراحت یک کودک شد.

در این حادثه یک کودک که به همراه والدینش در حال استفاده از پله برقی بودند به شدت دچار جراحت و آسیب دیدگی شدند و به طور معجزه آسایی از این حادثه جان سالم به در بردند.

علی‌اصغر قائمی در تذکر پیش از دستور خود در جلسه روز گذشته شورای تهران با بیان اینکه روز پنجشنبه گذشته در میدان میوه و تره بار مجیدیه یک مادر با پسربچه ۵ ساله خود از پله برقی استفاده کرد، گفت: در پایین پله برقی به دلیل نبود پوشش شانه‌ای پایین پله برقی، بچه را داخل می‌کشد و متاسفانه اندام تحتانی بچه آسیب جدی می‌بیند

او با بیان اینکه روز گذشته سازمان میادین اطلاعیه‌ای منتشر کرد که سهل انگاری خانواده بود، اظهار کرد: دوستان باید به مسئولیت اداری و اخلاقی خود بیشتر پایبند باشند چراکه پله برقی قطع کن خودکار و متصدی نداشته است و طول این زمان آسیب را بیشتر می‌کند و درخواست می‌شود دوستان از خودشان سلب مسئولیت نکنند و گردن خانواده بیندازند.

قائمی با بیان اینکه پله برقی درپوش، متصدی و قطع کننده خودکار نداشته و بچه هم بچه است و نباید دوستان از خود سلب مسئولیت کنند، گفت: علت تذکر من نوع اطلاعیه دوستان در میادین بود و لازم است ضمن بررسی ابعاد، دلجویی از حانواده انجام شود.

 

 

منبع: ايسنا
کدخبر: ۵۵۸۷۴۳
تاریخ خبر:
ارسال نظر