کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۴۱۲
تاریخ خبر:

آبروریزی بین‌المللی در نمایشگاه کتاب تهران

آبروریزی بین‌المللی در نمایشگاه کتاب تهران

به گفته متصدیان غرفه ترکیه، سارقان ۲ نفر بوده‌اند

در روزهای گذشته اخباری مبنی بر سرقت از پارکینگ‌های نمایشگاه منتشر شده بود که یکی از آن‌ها موتورسیکلت یکی از خبرنگاران بود، اما این بار سارقان به بخش بین‌الملل نمایشگاه دستبرد زدند و مقداری وجه نقد از غرفه ترکیه ربودند. روز گذشته ساعت ۹.۲۸ دقیقه صبح قبل از بازگشایی رسمی نمایشگاه از غرفه ترکیه در طبقه دوم شبستان سرقتی رخ داد. مترجمان این غرفه می‌گویند که سارقان، تنها یک کمد را باز کرده‌اند؛ گویی انگار از قبل نشان گذاشته بودند؛ چون آن‌ها درست سراغ کمدی رفته‌اند که در آن کیف پول قرار داشته و این کیف هم برای نماینده وزارت فرهنگ و گردشگری کشور ترکیه بوده است.

 

عکسی به دست خبرنگار فارس رسیده که نشان می‌دهد یک مرد در حال نظافت غرفه ترکیه است، اما پوشش نیروهای خدماتی نمایشگاه به تن نداشته است. بنا به گفته متصدیان غرفه ترکیه، سارقان ۲ نفر بوده‌اند. در اطراف این غرفه نیز دوربین‌هایی نصب شده، اما غرفه در نقطه کور دوربین قرار دارد. این سرقت در حالی اتفاق می‌افتد که در این ساعت به جز افراد دارای کارت شناسایی، کسی حق ورود به شبستان را ندارد.

 

شنیده‌های خبرنگار ما حاکی از آن است که از غرفه کشور ویتنام هم سرقت شده است. بنا به مشاهدات خبرنگاران فارس، این غرفه امروز از صبح بسته بوده و فعالیتی نداشته است. به گفته یکی از افراد حاضر در غرفه ترکیه از روز گذشته با وجود ارائه گزارش سرقت به دست‌اندرکاران نمایشگاه، هیچ مسؤولی در غرفه این کشور حاضر نشده است.

منبع: فارس
کدخبر: ۵۵۸۴۱۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر