کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۶۰۷۳
تاریخ خبر:

بی‌خبری نمازگزاران از ماجرای حوزه علمیه ازگل

بی‌خبری نمازگزاران از ماجرای حوزه علمیه ازگل

یکی از روزنامه‌های امروز در گزارش میدانی از نمازجمعه دیروز تهران با برخی نمازگزاران مصاحبه کرده است

خبرنگار روزنامه هم میهن نوشته است:

با توجه به حواشی پیرامون کاظم صدیقی، تصمیم بر این شد که به صورت میدانی در محل برگزاری نماز حضور داشته باشم تا هم میزان استقبال از نمازجمعه را بررسی کنم و هم چند دقیقه‌ای را به گفت‌وگو با برخی نمازگزاران سپری کنم.

درباره تعداد حضار در نمازجمعه تصاویر گویای همه چیز است اما هم‌کلام شدن با برخی حضار نکات جالب توجهی را همراه داشت. نکته جالب این است که برخی از آنها اصولاً خبر دقیقی درباره آنچه پیرامون کاظم صدیقی گذشته نداشتند و گویا نکته جدیدی به گوش‌شان خورده بود. برای مثال یکی از آنها می‌گفت: «من چنین چیزی نشنیدم، هر روز اخبار را نگاه می‌کنم، نه شبکه یک و نه شبکه خبر چیزی درباره حاج آقا نگفتند. مگر می‌شود فسادی انجام شود اما صداوسیما درباره آن حرف نزند؟ اینها حرف غربی‌هاست.»

عده دیگری هم بودند که ماجرا را می‌دانستند اما می‌گفتند که اگر موضوع درست بوده، قطعاً بزرگان مانع از حضور کاظم صدیقی در نمازجمعه به‌عنوان خطیب می‌شدند. یکی از آنها می‌گفت: «ستاد نمازجمعه بیشتر از من و شما حواس‌شان است، اگر این حرف‌ها دروغ نبود که خودشان مانع می‌شدند ما پشت سر ایشان نماز بخوانیم.»

البته در این میان یک سوژه جالب دیگر هم در بین نمازگزاران نظرم را جلب کرد؛ جایی که مردی میان‌سال من را کنار کشید و گفت: «پسرم من خبر دارم که آن خبرنگاری که دروغ‌ها را علیه آقای صدیقی گفته و به ایشان تهمت زده، الان در آمریکاست. شما جوان هستید، به انقلاب وفادار باشید و اسیر بازی دست‌نشانده‌های استکبار نباشید. آبروی مومن که بازیچه نیست.»

 

منبع: خبر آنلاین
کدخبر: ۵۵۶۰۷۳
تاریخ خبر:
ارسال نظر