کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۲۴۱۷
تاریخ خبر:

انهدام تیم ۴ نفره سارقان منازل مسکونی در کرج

انهدام تیم ۴ نفره سارقان منازل مسکونی در کرج

رییس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری ۴ سارق اماکن خصوصی و کشف ۱۰ فقره سرقت در سطح شهرستان کرج خبر داد.

مهر نوشت: سرهنگ حکمت‌الله شجاعی با اشاره به دستگیری سارقان در شهرستان کرج، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت انباری ازساختمان‌های مسکونی در شهرک بنفشه شهرستان کرج، بررسی موضوع در دستور کار عوامل انتظامی قرار گرفت. با بررسی مناطق وقوع سرقت مشخص شد سارقان در گروه‌های ۳ و ۴ نفره با استفاده از یک دستگاه خودرو پراید پلاک مخدوش اقدام به سرقت لوازم انباری از چند منزل مسکونی کرده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اضافه کرد: در ادامه با انتقال مشخصات متهمان به عوامل گشتی سطح شهرستان کرج، در نهایت متهمان توسط مأموران کلانتری ۱۲ چمران به دلیل پوشاندن پلاک خودرو دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه یکم پلیس آگاهی منتقل می‌شوند.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف تعداد قابل توجهی لوازم سرقتی از جمله بخاری برقی، پایه دوربین عکاسی و برنج از خودرو متهمان، گفت: علی رغم انکارهای اولیه سارقان، این افراد با مشاهده مستندات غیر قابل انکار کارآگاهان چاره‌ای جز بیان حقیقت نیافته و به ۱۰ فقره سرقت از انباری منازل مسکونی در شهرک بنفشه اعتراف کردند.

سرهنگ شجاعی با اشاره به شناسایی مالباختگان این پرونده و معرفی آنها به همراه متهمان به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: رعایت نکات پیشگیری از سرقت و تجهیز منازل مسکونی به اموال بازدارنده از جمله دوربین مداربسته و حفاظ می‌تواند از وقوع سرقت‌های مشابه پیشگیری کند.

 

منبع: مهر
کدخبر: ۵۵۲۴۱۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر