کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۰۹۵۶
تاریخ خبر:

تصاویری زشت و متاثرکننده از زد و خورد ‌در نیمه نهایی جام‌حذفی!

تصاویری زشت و متاثرکننده از زد و خورد ‌در نیمه نهایی جام‌حذفی!

وقوع رفتاری ناشایست از سوی ماساژور سپاهان در پایان این دیدار

پس از سوت پایان دیدار سپاهان و گل‌‎گهر در نیمه نهایی جام حذفی شاهد یک درگیری تمام عیار و البته رفتاری ناشایست از سوی ماساژور سپاهان بودیم.‌سوت پایان مسابقه به صدا درآمد. سپاهان پس از 11 سال موفق شد بار دیگر به فینال جام حذفی صعود کند و این نقطه عطفی در تاریخ باشگاه اصفهانی بود که توانست پس از مدت‌ها یکبار دیگر در آستانه کسب جام حذفی قرار بگیرد و امیدوار به پنجمین قهرمانی در دومین رقابت مهم فوتبال ایران باشد.

1

‌ در حالی که بازیکنان سپاهان در حال شکرگذاری برای رسیدن به فینال و به آغوش کشیدن یکدیگر بودند و در سوی مقابل هم بازیکنان گل‌گهر نای بلند شدن از روی زمین را نداشتند، به یکباره کارگردان تلویزیونی مسابقه به متن یک درگیری عجیب رفت؛ جایی که یکی از اعضای تیم فوتبال سپاهان (ماساژور این تیم) در حال فرار از جایی بود که چند بازیکن گل‌گهر حضور داشتند و سرعت او برای گریز از بازیکنان گل‌گهر که با وجود خستگی برای رسیدن و گرفتن او استارت زده بودند، صحنه‌های عجیبی را خلق کرد و او نتوانست تعادلش را کنترل کند و مقابل نیمکت سپاهان با زمین برخورد شدیدی کرد.

2

در همین حین بازیکنان عصبانی گل گهر و در راس آنها علی علیزاده به این فرد رسیدند ولی میانجیگری اعصای دو تیم باعث شد که درگیری ادامه پیدا نکند.

3

چند دقیقه پس از پایان مسابقه فیلمی از درگیری‌های اعضای دو تیم منتشر شد که به شکل عجیبی شاهد پرتاب بطری از سوی ماساژور سپاهان و برخورد شدید آن به صورت علی علیزاده هستیم

4

در همین لحظات بود که کارگردان تلویزیونی از ادامه تصاویر صرف نظر کرد ولی خبرنگار ورزش‌سه در ورزشگاه نقش جهان می‌گوید این پایان درگیری‌ها نبود و زد و خورد برخی از اعضای دو تیم تا رختکن هم ادامه پیدا کرده است.

5

بی‌شک کمیته انضباطی وارد این ماجرا خواهد شد و باید دید چه جرایمی برای این جنجال و خاطیان آن به ویژه ماساژور سپاهان که در متن درگیری قرار داشته در نظر خواهد گرفت.

6

 

منبع: ورزش3
کدخبر: ۵۶۰۹۵۶
تاریخ خبر:
ارسال نظر