کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۰۷۰۲
تاریخ خبر:

ترکیب تیم ملی ازبکستان برابر ایران

ترکیب تیم ملی ازبکستان برابر ایران

ازبکستان با اورونوف و ماشاریپوف در مقابل ایران صف‌آرایی می‌کند

تیم های ملی ایران و ازبکستان در دور پایانی مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی 2026، برای صدرنشینی به مصاف هم می روند. هر دو تیم صعود خود به دور بعد را از قبل قطعی کرده اند و نتیجه این بازی، تکلیف سرگروه را مشخص می کند.

سرچکو کاتانچ برای این مسابقه با ترکیب اصلی خود پای به زمین مسابقه گذاشته است. اوستون اورونوف و جلال الدین ماشاریپوف دو ستاره استقلال و پرسپولیس در ترکیب اولیه ازبک ها حضور دارند و برابر تیم ملی به میدان می روند.

در ترکیب امروز ازبکستان، اوتکیر یوسوپوف گلر تیم نوبهار نامانگان درون دروازه قرار دارد. در خط دفاع سه نفره ازبک ها، حسین الدین علیقلیف در قلب خط دفاعی حضور دارد. رستمجون آشورماتوف به همراه عبدالغدیر حسینوف دیگر مدافعان این تیم هستند.

در پست وینگ بک راست نیز فرخ سیفی اف و در سمت چپ شیرزود نصرالله اف بازی می کنند. دو هافبک میانی این تیم نیز اوتابک شوکوروف و اودیلیجون خمروبکوف هستند.

در بخش هجومی نیز نام های آشنایی دیده می شوند. جلال الدین ماشاریپوف و اوستون اورونوف ستاره های استقلال و پرسپولیس به عنوان وینگر چپ و راست بازی می کنند و شومورودوف نیز تک مهاجم تیم است.

ترکیب ازبکستان برای بازی با ایران:

اوتکیر یوسوپوف، حسین الدین علیکولوف، رستمجون آشورماتوف، عبدالغدیر حسینوف، شیرزود نصرالله اف، فرخ سیفی اف، اوتابک شوکوروف، اودیلیجون خمروبکوف، جلال الدین ماشاریپوف، اوستون اورونوف و الدر شومورودوف

 

منبع: ورزش3
کدخبر: ۵۶۰۷۰۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر