کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۰۰۸۹
تاریخ خبر:

دلایل عجیب قلعه‌نویی برای دعوت نشدن ستاره‌ها به تیم ملی

دلایل عجیب قلعه‌نویی برای دعوت نشدن ستاره‌ها به تیم ملی

سرمربی تیم ملی فوتبال درباره دعوت نشدن برخی بازیکن‌ها به اردو توضیح داد

سرمربی تیم ملی فوتبال درباره دعوت نشدن برخی بازیکن‌ها به اردو توضیح داد. او گفت: درِ تیم ملی همیشه باز است. سیدحسین حسینی در دوره گذشته و قبل از شروع این فصلی که تمام شد، شرایط خوبی نداشت، اما او را دعوت کردیم و یک نیمه مقابل کنیا نیز او را بازی دادیم و در جریان روند رو به رشد خود از آن شرایطی که خوب نبود، به شرایط خوب و توانایی‌هایش بازگشت. حسینی امسال هم جزو بهترین‌ها بود. واقعیت این است که در لیگ گذشته جزو بهترین‌ها بود، اما برای این اردو خیلی نفرات هستند که در اردوی قبلی حضور داشتند، اما در این اردو نیستند.

 

وی ادامه داد: همچنین خیلی از بازیکنان بودند که در لیگ عملکرد خیلی خوب داشتند که می‌توان به برخی نفرات در مس رفسنجان، استقلال و همچنین امید عالیشاه از پرسپولیس اشاره کرد، اما با توجه به اینکه شرایط سنی‌اش بالا بود و عقبه ملی هم نداشت، ما دعوت نکردیم. همچنین خیلی از بازیکنان مثل رامین رضاییان در اردوی قبلی بودند که ما ترجیح دادیم در این اردو نباشند. شرایط حسینی هم همینگونه است و ان‌شاءالله در اردوهای بعدی حتماً دعوت خواهد شد و جزو دروازه‌بانان خوب بوده است. امیدوارم همین روند برای حسینی ادامه داشته باشد.

 

قلعه‌نویی در واکنش به اینکه برخی افراد این مسائل (عدم دعوت از برخی بازیکنان) را خارج از  فوتبال می‌دیدند، گفت: درباره رحمان رضایی هم اوایل صحبت‌های زیادی شد، اما وقتی مشکلش حل شد، آمد. حسینی هم مشکل آنچنانی ندارد و می‌توانست در این اردو هم باشد. شاید برای بازی با ازبکستان از او دعوت کنیم تا کمک کند. وقتی حسینی را در اوکراین برای دیدار با دیناموکیف گذاشتم و بازی کرد، همان زمان گفتم که یکی از بزرگ‌ترین دروازه‌بان‌های ایران می‌شود که خوشحالم هم کاپیتان استقلال شده، هم دروازه‌بان تیم ملی و هم به جام جهانی رفت. او شاگرد خود من بوده و خیلی هم او را دوست دارم.

 

 

 

کدخبر: ۵۶۰۰۸۹
تاریخ خبر:
ارسال نظر