کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۹۷۳۲
تاریخ خبر:

ستاره فوتسال ایران بهترین بازیکن جوان جهان شد

ستاره فوتسال ایران بهترین بازیکن جوان جهان شد

سالار آقاپور ملی‌پوش جوان فوتسال ایران به عنوان بهترین بازیکن جوان فوتسال جهان در سال 2022 شناخته شد

فوتسال پلنت که هر ساله از ستاره‌های سال دنیا رونمایی می‌کند و با محفل کارشناسانه بهترین بازیکن را برمی‌گزیند، برای اولین بار در تاریخ یکی از جوایز خود را به فوتسالیستی از ایران اختصاص داد و به همین منظور، سالار آقاپور ملی‌پوش جوان فوتسال ایران به عنوان بهترین بازیکن جوان فوتسال جهان در سال 2022 شناخته شد.‌

فوتسال پلنت

آقاپور علاوه بر پیروزی در تمامی رقابت‌های ممکن در سطح باشگاهی، با درخشش در مس‌سونگون ورزقان و عملکرد فوق العاده‌اش که قهرمانی لاله‌های نارنجی را به همراه داشت و همان سال بازیکن سال فوتسال ایران را برای وی به ارمغان اورد به عنوان جوان‌ترین لژیونر تاریخ فوتسال ایران به مایورکا پالما قهرمان اروپا پیوست. فصل 2022، برای ستاره با استعداد ایرانی شگفت انگیز سپری شد و یک سال بعد فرصت بازی در بالاترین سطح باشگاهی دنیا یعنی لالیگا (لیگ ناسیونال) با پیراهن پالما را بدست آورد.

 

آمار پسر طلایی جهان در فصل 2022 معرکه بوده است. او 20 بار دروازه‌ها را فرو ریخت و 15 پاس‌گل را برای هم‌تیمی‌هایش ساخت. عملکرد جادویی سالار، رای مثبت کارشناسان فوتسال پلنت را برانگیخت تا از او به عنوان بهترین جوان جهان رونمایی کنند.

 

آقاپور پیش‌ترها در سال‌های 2019 و 2020 در صف ده پسر طلایی فوتسال دنیا جای گرفته بود، اما این بار به عنوان بهترین بازیکن لقب گرفته است.

 

منبع: ورزش3
کدخبر: ۵۵۹۷۳۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر