کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۹۱۵۰
تاریخ خبر:

شروط اوسمار برای تمدید قرارداد با پرسپولیس اعلام شد

شروط اوسمار برای تمدید قرارداد با پرسپولیس اعلام شد

سرمربی پرسپولیس چند درخواست مهم از مدیران این باشگاه داشته است

اوسمار ویرا سرمربی موفق پرسپولیس بعد از کسب نتایج خوب با این تیم حالا به تمدید قرارداد با این باشگاه بسیار نزدیک است و احتمالا قرارداد اوسمار برای یک فصل دیگر تمدید خواهد شد و پرسپولیس با همین کادرفعلی به استقبال فصل آینده خواهد رفت. قرارداد اوسمار به عنوان دستیار یحیی گل محمدی بسته شد و مبلغ بالایی ندارد. به طور حتم اولین خواسته اوسمار برای فصل آینده بالا رفتن رقم قراردادش است که قطعا انجام خواهد شد.

 

اولین درخواست او از مدیران باشگاه پرسپولیس جذب چند ستاره باکیفیت بود. اوسمار هم چند بازیکن خارجی مدنظر دارد و هم یکی دو بازیکن باکیفیت داخلی می خواهد تا نقاط ضعف تیمش را تقویت کند. خواسته بعدی اوسمار برگزاری یک اردوی خوب خارجی بود که البته باید منابع مالی لازم برای برپایی اردوی خارجی فراهم شود. اوسمار می خواهد در اردوی خارجی پیش فصل ،چند بازی تدارکاتی خوب با تیم های قدرتمند هم برگزار کند تا پرسپولیس با بهترین شرایط فصل آینده را شروع کند.

 

همچنین او برنامه مفصلی هم برای آکادمی باشگاه پرسپولیس دارد و می خواهد روی تیم های پایه و استعدادهای خوبی در آکادمی پرسپولیس حضور دارند نظارت کند تا نفرات مستعد را به تیم اصلی بیاورد و به تدریج از آن ها استفاده کند.

منبع: خبرورزشی
کدخبر: ۵۵۹۱۵۰
تاریخ خبر:
ارسال نظر