کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۷۰۹
تاریخ خبر:

تصمیم غیرمنتظره رئال ‌در مورد لوکا مودریچ

تصمیم غیرمنتظره رئال ‌در مورد لوکا مودریچ

قرارداد لوکا مودریچ ‌تمدید نمی‌شود

 رئال مادرید تصمیم گرفته که قرارداد لوکا مودریچ را که قرار است در پایان فصل منقضی شود، تمدید نکند. سایت اسپانیایی رلوو این خبر را دقایق قبل اعلام کرد.

زمان بازی مودریچ در دو سال اخیر به دلیل حضور ستارگان جوانی مانند ادواردو کاماوینگا، اورلین شوآمنی و جود بلینگام بسیار کاهش یافته است. با این حال، علیرغم اینکه دقایق کمتری را به عنوان بازیکن تعویضی بازی کرده، این ستاره کروات مهره مهمی در موفقیت مادرید بوده است.

مدتی است که شایعاتی در مورد قرارداد مودریچ با رئال وجود داشت اما اکنون گزارش شده که مادرید با این ستاره کروات ادامه نخواهد داد و تمرکز خود را روی بازیکنان جوانان حاضر در ترکیب خواهد گذاشت.

رلوو اعلام کرده علیرغم اینکه تمامی افراد داخل باشگاه به مودریچ احترام می‌گذارند، باشگاه اعتقاد دارد که دوران او در تیم به پایان رسیده است. مودریچ در سپتامبر امسال 39 ساله خواهد شد.

بر اساس گزارش رلوو، مودریچ می خواست با مادرید ادامه دهد و حاضر بود دستمزدش را به میزان قابل توجهی کاهش دهد اما باشگاه به او پیشنهاد تمدید قرارداد نداد. مادرید به بهترین شکل ممکن از مودریچ تقدیر خواهد کرد و سعی می‌کند در آخرین بازی لالیگایی مقابل رئال بتیس در 25 می که در سانتیاگو برنابئو خواهد بود، مراسم خداحافظی با شکوهی برای او برگزار کنند.
با این حال، این ممکن است آخرین بازی مودریچ برای رئال نباشد، چون آن‌ها در فینال لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ یکم ژوئن در ورزشگاه ومبلی به مصاف دورتموند خواهند رفت.

از آنجایی که مادرید تمایلی به تمدید قرارداد مودریچ ندارد، احتمال دارد او راهی لیگ برتر عربستان شود. تابستان گذشته از سوی یک تیم عربستانی به او پیشنهاد همکاری ارسال شده اما این بازیکن کروات آن را نپذیرفت.

 

منبع: ورزش3
کدخبر: ۵۵۸۷۰۹
تاریخ خبر:
ارسال نظر