کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۵۱۰
تاریخ خبر:

باشکوه‌ترین جشن قهرمانی لالیگای تاریخ برای رئال + تصاویر

باشکوه‌ترین جشن قهرمانی لالیگای تاریخ برای رئال + تصاویر

امروز باشکوه‌ترین و دیدنی‌ترین جشن قهرمانی لالیگای تاریخ در میدان سیبلس مادرید برگزار شد

مارکا نوشته است که امروز باشکوه‌ترین و دیدنی‌ترین جشن قهرمانی لالیگای تاریخ در میدان سیبلس مادرید برگزار شد. تصویر ناچو، مودریچ، کروس و کارواخال که جام را بر فراز سیبلس بالا می‌برند، اشاره‌های مداوم به جام پانزدهم اروپا و هجوم تاریخی هواداران، به جشن قهرمانی لالیگای رئال جلوه‌ای دیگر داد.

1

2

3

نیم میلیون نفر در خیابان‌های مادرید جمع شدند تا یک تیم تاریخی به رهبری فلورنتینو پرز و کارلو آنچلوتی را تشویق کنند. تصاویری به یادماندنی از این جشن به یادگار ماند. کارلو آنچلوتی با روحیه مثال‌زدنی خود رهبر ارکستر بود. او با خواندن سرود دسیما شروع کرد، عکس نمادینش با سیگار را ثبت کرد و در نهایت گفت یک رویا دارد و آن هم رقصیدن با کاماوینگاست و این کار را نیز انجام داد.

4

جشن اول در کمپ والدبباس بود. رئیس فدراسیون جام را به ناچو داد و سپس رئالی‌ها راهی ساختمان شورای شهر شدند. آنها مورد استقبال ایزابل دیاز آیوسو، رئیس شورای شهر مادرید، قرار گرفتند که یک رئالی دو آتشه است. بعد از آن بازیکنان رئال به شهرداری رفتند و مورد استقبال آلمیدا، شهردار اتلتیکویی، قرار گرفتند.

5

سپس نوبت به جشن اصلی در میدان معروف سیبلس رسید. بازیکنان و اعضای کادر فنی سوار بر اتوبوس روباز به میدان رفتند جایی که بیش از نیم میلیون هوادار رئال حضور داشتند. بعد از صحبت‌های مودریچ، ناچو، کارلتو و چند بازیکن دیگر نوبت به مراسم سنتی بستن شال و پرچم رئال به گردن الهه سیبلس رسید.

6

7

این‌بار ماموریت بر عهده ناچو بود. کاری که قبلا توسط هیرو، سانچیس، رائول، سرخیو راموس، کاسیاس و مارسلو تکرار شده بود. بخش باشکوه جشن توسط ناچو در میان تشویق‌های هواداران به انجام رسید و در پایان، همگی وعده بازگشت به این میدان با جام قهرمانی چمپیونزلیگ را دادند: ملاقات با شما، سه هفته دیگر همین‌جا.

8

9

منبع: ورزش3
کدخبر: ۵۵۸۵۱۰
تاریخ خبر:
ارسال نظر