کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۳۴۴
تاریخ خبر:

پاسخ جالب مسعود شجاعی به بازی پرقدرت مقابل پرسپولیس

پاسخ جالب مسعود شجاعی به بازی پرقدرت مقابل پرسپولیس

اگر قرار بود چیزی را لحاظ کنم باید برای صنعت نفت لحاظ می‌کردم

مسعود شجاعی در نشست خبری پیش از بازی مقابل پرسپولیس اظهار کرد: در این چند هفته پیشرفت خوبی داشتیم اما نتایج به طوری نبوده که ما از آن رضایت داشته باشیم. به اندازه کافی امتیاز از دست دادیم و بازی‌هایی بوده که برنده بودیم اما شکست خوردیم.

او ادامه داد: ما همچنان کار می‌کنیم، بازی‌ها فشرده است و هر پنج روز بازی داریم. امیدوارم فردا یک بازی خیلی خوب داشته باشیم. پرسپولیس را آنالیز کرده‌ایم و می‌دانیم تیمی هستند که خوب فوتبال بازی می‌کنند. در شرایط آمادگی خوبی هستیم و فردا امیدوارم یک بازی جاندار را شاهد باشیم.

شجاعی در مورد برگزاری بازی بدون تماشاگر گفت: شورای تامین این اجازه را نمی‌دهد. از روز اول ما استادیوم‌ را اعلام کردیم و آن‌ها قبول کردند. باید این را هم در نظر بگیریم که درست است شرایط میزبانی تماشاگران را نداریم اما دستگردی در حال حاضر بهترین زمین ایران است. یک زمین خوب هم که درست کردند می‌خواهید از ما بگیرید؟ (باخنده)

خبرنگاری از شجاعی سوال کرد که آیا به دلیل دوستی با جواد نکونام تصمیم می‌گیرد که تیمش با قدرت بیشتری مقابل پرسپولیس بازی کند؟ سرمربی هوادار پاسخ داد: شما لطف دارید. من منتی ندارم و این وظیفه من است و مثل یک خانواده هستیم. من کارم را انجام می‌دهم و ممنونم که صحبت‌های من را بازتاب می‌دهید. من جسارت می‌کنم چون کلمه بهتری به نظرم نمی‌رسد و عذرخواهی می‌کنم ولی شبیه خاله بازی است اگر چنین فکری کنید.

بازهم معذرت می‌خواهم و خیلی زشت است که این را می‌گویم. من برادرم در تیم ماشین سازی بود و زمانی که در تراکتور بودم لب خط با او دعوایم شد. دوست بودن و نتایج استقلال و پرسپولیس اصلا برایم مهم نیست بلکه نتایج تیم خودم برایم اهمیت دارد. من همه تلاشم را می‌کنم که بهترین عملکرد را از بازیکنانم بگیرم و مهمترین چیز برایم این است. حالا ممکن است باعث قهرمانی یا سقوط یک تیم شود. همانطور که ما دو بازی پیش مقابل صنعت نفت بردیم، تیمی که دوستش دارم و فوتبالم را از آنجا شروع کردم.

شجاعی همچنین گفت: اگر قرار بود چیزی را لحاظ کنم باید برای صنعت نفت لحاظ می‌کردم اما با قدرت بازی کردیم تا برنده شویم. فردا هم همینطور است و به دوستی و رفاقت هیچ ارتباطی ندارد. استقلال و پرسپولیس بزرگ هستند اما نتایج‌شان اصلا برایم مهم نیست و سعی می‌کنم بهترین عملکرد خودم را داشته باشم. همانطور که در بازی استقلال این را نشان دادیم

 

منبع: ايسنا
کدخبر: ۵۵۸۳۴۴
تاریخ خبر:
ارسال نظر