کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۲۴۲
تاریخ خبر:

درخواست فوری پرسپولیس: به ما مثل استقلال نگاه کنید

درخواست فوری پرسپولیس: به ما مثل استقلال نگاه کنید

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه به سازمان لیگ خواسته جدیدی را مطرح کرده است

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال خواستار رعایت عدالت در حضور تماشاگران خود برای بازی با تیم هوادار شد. در نامه باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ عنوان شده که اگر بازی هفته پایانی استقلال مقابل پیکان تهران به هر دلیلی در هر مکانی قرار است با تماشاگر برگزار شود، بازی روز شنبه این تیم با هوادار تهران نیز باید با حضور تماشاگران برگزار شود.

 

باشگاه پرسپولیس صبح امروز نامه خود را در اختیار سازمان لیگ قرار داده است و خواستار برگزاری جلسه فوری در این زمینه نیز شده است اما سازمان لیگ فعلا با درخواست پرسپولیسی‌ها مخالفت کرده است.

 

با این حال سرخپوشان انتظار دارند به عنوان رقیب جدی استقلال در مسیر قهرمانی لیگ بیست و سوم شرایط یکسانی با آنها پیدا کنند اما باید دید شورای تأمین استان به عنوان مرجع برگزاری بازی با حضور تماشاگر در هر نقطه از شهر تهران درخواست پرسپولیس را با توجه به شرایط حساس جدول و تأثیر حضور تماشاگر در بازی‌هایش خواهد پذیرفت یا دیدار دو تیم بدون هوادار در ورزشپاه پاس اکباتان برگزار می‌شود.

 

بازی پرسپولیس و هوادار تهران ساعت ۱۸:۲۰ روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال برگزار می‌شود.

کدخبر: ۵۵۸۲۴۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر