کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۱۴۵
تاریخ خبر:

استقلال از داوری طلبکار شد: پنالتی روزبه سوخت

استقلال از داوری طلبکار شد: پنالتی روزبه سوخت

استقلالی‌ها اعتقاد دارند که خطای فروزان روی روزبه چشمی پنالتی بود

استقلال در شرایطی شب گذشته موفق شد برابر ذوب آهن به پیروزی دست پیدا کند که شاگردان نکونام با گل زودهنگام مجید علیاری غافلگیر شدند ولی در نهایت و در نیمه دوم با اثرگذاری تعویض‌های صورت گرفته، به بازی برگشته و سه امتیاز شیرین را از آن خود کردند.

 

پس از پایان این بازی بود که بازیکنان ذوب آهن در میکسدزون استادیوم آزادی به انتقاد از عملکرد کوپال ناظمی پرداخته و اعتقاد داشتند که باید روزبه چشمی به دلیل دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج می‌شد که اگر این اتفاق رخ می‌داد، نتیجه مسابقه تغییر پیدا می‌کرد. ادعایی که حالا با پاسخ آبی‌ها نیز همراه شده و آنها اعتقاد دارند یک خطای پنالتی برای تیمشان گرفته نشده و استناد آنها نیز به صحبت‌های مسعود مرادی به عنوان کارشناس داوری این بازی است.

 

در دقیقه 85 این بازی و پس از یک ارسال به روی دروازه، محسن فروزان برای زدن توپ به هوا بلند شد ولی چشمی موفق شد زودتر از سنگربان ذوبی ها با ضربه سر روی توپ اثر بگذارد و در ادامه نیز مشت فروزان با سر روزبه برخورد کرد و منجر به مصدومیت او شد.

 

اما کوپال ناظمی نتوانست این صحنه را به درستی تشخیص بدهد و استقلالی ها نیز اعتقاد دارند که داور باید در این صحنه یک خطای پنالتی اعلام می کرد چرا که در این فصل مشابه این خطای در بسیاری از لیگ های معتبر اروپایی رخ داده و حتی یان زومر سنگربان اینتر نیز در دیدار فیورنتینا مشابه این خطا را مرتکب شد که داور یک خطای پنالتی به سود فیوره اعلام کرد.

 

بازیکنان استقلال پس از بازی و در رختکن نیز درخصوص این صحنه با چشمی به صحبت پرداختند و این بازیکن نیز اعلام کرد که داور مرتکب اشتباه شده چرا که به دلیل مشت فروزان، می بایست یک پنالتی برای آبی ها اعلام می شد.

 

حالا و در شرایطی که به نظر می رسید تصمیمات کوپال ناظمی تنها با شکایت ذوبی ها همراه شده، در سمت مقابل نیز استقلالی ها یک پنالتی از داور بازی طلبکار شده اند.

 

منبع: ورزش3
کدخبر: ۵۵۸۱۴۵
تاریخ خبر:
ارسال نظر