کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۶۲۴۷
تاریخ خبر:

‌‌طلای ‌ناهید کیانی در رقابت‌های تکواندوی ‌صربستان

‌‌طلای ‌ناهید کیانی در رقابت‌های تکواندوی ‌صربستان

چهار تکواندوکار ایران حذف شدند

بیست و یکمین دوره رقابت‌های آزاد تکواندو در صربستان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید. تیم ملی تکواندو بانوان در این رویداد ۶ نماینده داشت که حاصل آن ۲ مدال طلا و برنز توسط ناهید کیانی و سعیده نصیری بود، ۴ نماینده دیگر ایران نیز حذف شدند.

سعیده نصیری در وزن ۴۹- کیلوگرم  بعد از یک دور استراحت، مقابل سوفرادا کیسکالت از آلمان ۲ بر یک به برتری رسید. وی سپس مقابل لنا استاکوویچ از کرواسی ۲ بر یک پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. نصیری در این مرحله برابر آدریانا سروزو ایگلسیاس دارنده مدال نقره المپیک توکیو و برنز جهان از اسپانیا با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد و به مدال برنز رسید.

ناهید کیانی نماینده ایران در المپیک پاریس، در وزن ۵۳- کیلوگرم بعد از یک دور استراحت، چوتیکان از تایلند را ۲ بر یک برد وی سپس مقابل سارا الهلوانی از ایتالیا ۲ بر صفر به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. نماینده ایران در این مبارزه مقابل آوداگیج از بوسنی و هرزگوین با نتیجه ۲ بر یک به برتری دست یافت تا تنها فینالیست ایران در این مسابقات باشد. کیانی در دیدار نهایی هرونووا از جمهوری چک را دو بر صفر و با نتایج ۱۸ بر صفر و ۲۰ بر صفر شکست داد و به مدال طلا رسید.

در وزن ۶۲- کیلوگرم الهام حقیقی ابتدا برابر کریستینا گاسپا از ایتالیا پیروز شد. وی سپس آتناسوا از بلغارستان را شکست داد اما در سومین مبارزه برابر میلانا از مقدونیه در ۲ راند شکست خورد و حذف شد.

ساغر مرادی دیگر نماینده ایران در این وزن نیز در همان دور نخست برابر حریفی از کرواسی شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت. 

 در وزن ۴۶- کیلوگرم معصومه رنجبر در مبارزه نخست مقابل نماینده جمهوری آذربایجان به برتری رسید اما در ادامه مقابل نماینده تایلند شکست خورد و حذف شد.   

در وزن ۶۷- کیلوگرم یلدا ولی نژاد پس از پیروزی مقابل لوکیجا هرباچ از کرواسی، برابر الکساندرا پرشیچ از صربستان ۲ بر یک شکست خورد و حذف شد.

 

منبع: ایسنا
کدخبر: ۵۵۶۲۴۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر