کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۶۱۲۴
تاریخ خبر:

خروج نام مهدی طارمی از ترکیب اصلی پورتو

خروج نام مهدی طارمی از ترکیب اصلی پورتو

نام مهاجم ایرانی پورتو جزو نفرات ذخیره این تیم مقابل فامالیکائو دیده می‌شود‌

پس از اینکه در سه مسابقه متوالی پورتو (یک دیدار جام حذفی و دو بازی لیگ برتر پرتغال) در فهرست قرار نگرفته و بنابر دلایل فنی از نظر سرخیو کونسیسائو شانس حضور مقابل ویزلا، استوریل و ویتوریا گیمارش را به دست نیاورده بود، امشب و برای دومین بازی پیاپی در لیست دیده می‌شود.

تیم فوتبال پورتو با بهره‌مندی از مهدی طارمی در لیست بازیکنان خود، از ساعت 20:30 امشب (به وقت ایران) در ورزشگاه دو دراگائو مقابل تیم رده هشتمی فامالیکائو قرار گرفته تا یکی از دیدارهای هفته بیست و نهم لیگ برتر پرتغال را انجام بدهد.

مهدی طارمی که پس از سه مسابقه غیبت در لیست بازیکنان پورتو، در دیدار هفته گذشته لیگ برتر پرتغال حضور تعویضی و 25 دقیقه‌ای مقابل ویتوریا گیمارش داشت، امیدوار است امشب فرصت بیشتری برابر فامالیکائو به دست بیاورد و مثل تقابل‌های قبلی خود با این تیم گلزنی کند.

ستاره ایرانی پورتو در 17 بازی این فصل لیگ برتر پرتغال سه گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده که امیدوار است امشب این آمار را با حضور تعویضی مقابل فامالیکائو بهتر کند.

تیم فوتبال پورتو با 18 پیروزی، 4 مساوی و 6 شکست در این فصل 58 امتیازی و تیم سوم جدول لیگ برتر پرتغال است که برای حفظ این جایگاه و کم کردن فاصله با بنفیکا رده دومی تلاش می‌کند.

 

 

منبع: ورزش3
کدخبر: ۵۵۶۱۲۴
تاریخ خبر:
ارسال نظر