کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۶۰۱۸
تاریخ خبر:

برد یک گله استقلال مقابل آلومینیوم اراک

برد یک گله استقلال مقابل آلومینیوم اراک

آبی‌ها در انتظار از دست دادن امتیاز توسط پرسپولیس

استقلال در یک بازی سخت و نفس‌گیر در هفته بیست و سوم لیگ برتر با برتری یک بر صفر مقابل آلومینیوم صدرنشین باقی‌ماند و سه امتیاز مهم را از یک دیدار خارج از خانه به دست آورد.

آبی‌پوشان در نیمه نخست این مسابقه عملکرد هجومی خوبی داشتند و حملات پرتعدادی روی دروازه تیم میزبان شکل دادند اما در گل کردن موقعیت های گل با دقت نبودند، دقیقه آخر نیمه نخست روی ارسال ابولفضل جلالی این گوستاوو بلانکو بود که گل برتری را به ثمر رساند و استقلالی‌ها برنده به رختکن رفتند.

در نیمه دوم بازی برابر دنبال می‌شد اما هرچه به پایان مسابقه نزدیک شد آلومینیوم توپ و میدان را در اختیار گرفت و در بیست دقیقه پایانی مسابقه فشار زیادی روی دروازه استقلال ایجاد کردند اما موفق به گلزنی نشدند.

در ده دقیقه پایانی مسابقه آلومینیوم رو به بازی مستقیم آورد و با ارسال های پیاپی دروازه استقلال را تهدید کردند و در چند صحنه تا آستانه گلزنی پیش رفتند اما در نهایت این استقلال بود که توانست دروازه خود را بسته نگه دارد و سه امتیاز مسابقه را کسب کند.

ضربه رضا جبیره در دقیقه 94 با فاصله اندک در حالی که حسینی تسلیم شده بود به بیرون رفت تا پس از اوت شدن توپ کاپیتان استقلال سجده کند و نفس راحتی بکشد.

با توجه به شکست تراکتور و تساوی سپاهان آبی‌ها در انتظار از دست دادن امتیاز توسط پرسپولیس خواهند نشست تا فاصله خود را با دیگر تیم های مدعی بیشتر کنند.

 

منبع: ورزش3
کدخبر: ۵۵۶۰۱۸
تاریخ خبر:
ارسال نظر