کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۵۶۲۲
تاریخ خبر:

سرمربی آبی‌ها: دشمنی با استقلال شروع شد

سرمربی آبی‌ها: دشمنی با استقلال شروع شد

باشگاه استقلال به صورت رسمی از کمک داور بازی با مس رفسنجان شکایت کرد

تیم فوتبال استقلال روز گذشته در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران به مصاف مس رفسنجان رفت.

آبی‌پوشان تهرانی در حالی که برای تثبیت جایگاه صدرنشینی‌ خود نیاز مبرم به پیروزی و سه امتیاز کامل مسابقه داشتند به تساوی دو بر دو دست یافتند تا دو امتیاز مهم و حیاتی را در هفته‌های پایانی لیگ برتر از دست بدهند.

مهم‌ترین اتفاق این مسابقه در دقیقه ۸۱ رقم خورد؛ شوت میلاد فخرالدینی در صحنه‌ای بحث برانگیز توسط مدافع مس رفسنجان و در دهانه دروازه این تیم برگشت داده شد.

پس از پایان این مسابقه باشگاه استقلال و جواد نکونام اعتراض تندی به عملکرد تیم داوری داشتند.

باشگاه استقلال با انتشار فیلم یک هوادار از روی سکوها در واقع سندی جدید برای تایید گل سوم خود رو کرد و در کانال رسمی باشگاه نوشت:

در این صحنه، همه توپ از خط دروازه مس رفسنجان رد شده است. منتظر قضاوت منصفانه و بی‌طرفانه کارشناسان داوری هستیم، اما جای‌گیری کمک داور بازی هم مناسب بود و سوال این است که چرا تصمیم به ادامه بازی گرفت و از اعلام گل خودداری کرد؟

آیا اگر این اتفاق برای تیم رقیب رخ می‌داد هم تصمیم به ادامه بازی گرفته می‌شد؟ در هفته‌های پایانی که هر امتیاز را باید از دهان شیر بیرون کشید، با نادیده گرفتن این گل صد درصد سالم، ۲ امتیاز استقلال به ناحق پرید.

همچنین جواد نکونام سرمربی استقلال با انتشار یک استوری در صفحه شخصی‌اش اعتراض تندی داشت، سرمربی آبی‌ها نوشت: دشمنی با استقلال شروع شد.

باشگاه استقلال لحظاتی پیش شکایت خود از کمک داور و داور دیدار با مس رفسنجان را به صورت رسمی ثبت کرد.

یکی از مسولان باشگاه استقلال در این باره گفت: به طور حتم اشتباه بزرگ تیم داوری باعث شد تا استقلال از پیروزی و کسب سه امتیازی که شایسته آن بود محروم شود.

 

منبع: ایرنا
کدخبر: ۵۵۵۶۲۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر