کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۵۰۰۹
تاریخ خبر:

دعوای نکونام و خطیر به تیم ملی کشیده شد!

دعوای نکونام و خطیر به تیم ملی کشیده شد!

کادر فنی و مدیران باشگاه استقلال درباره وضعیت ملی پوشان این تیم در تیم ملی اختلاف نظر عجیبی دارند.

باشگاه استقلال پس از بازی رفت ایران - ترکمنستان و نیمکت‌نشینی سیدحسین حسینی و ابوالفضل جلالی، بیانیه‌ای منتشر و بابت این موضوع انتقاداتی را متوجه کادر فنی تیم ملی کرد.

 

کادر فنی و مربیان استقلال اما بیانیه زیر را در این رابطه منتشر کردند: «در فوتبال حرفه‌ای شکی وجود ندارد که باید تحت هر شرایطی به تصمیم سرمربی احترام گذاشت. به عبارت بهتر، این نفرات بر اساس تصمیم و تدبیر سرمربی تیم ملی در جهت اجرای برنامه‌های او دعوت می‌شوند. بنابراین هرگونه اظهارنظر یا بیانیه احساسی و خارج از عرف فوتبالی، غیرحرفه‌ای تلقی شده و کمکی به تیم ملی و ملی پوشان نخواهد کرد. بنابراین اعتراض به بازی نکردن ملی‌پوشان توسط باشگاه‌ها را نه به نفع بازیکنان می‌دانیم، نه به صلاح باشگاه‌ها و نه در شأن تیم ملی. بار دیگر تأکید می‌کنیم همه نفراتی که به تیم ملی ایران دعوت شده‌اند شایسته و لایق این پیراهن هستند و هر تصمیمی سرمربی و کادر فنی تیم ملی بگیرد، به آن احترام گذاشته و مثل همیشه از تیم ملی حمایت خواهیم کرد».

 

این بیانیه یک بار دیگر نشان داد که کادر فنی باشگاه و مدیریت همچنان درگیر اختلاف هسئند و این اختلاف حتی به موضع گیری دو جناج درباره تیم ملی هم کشیده شده است.

کدخبر: ۵۵۵۰۰۹
تاریخ خبر:
ارسال نظر