کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۳۹۵۴
تاریخ خبر:

چرا سردار آزمون از هواداران فروزینونه عذرخواهی کرد؟

چرا سردار آزمون از هواداران فروزینونه عذرخواهی کرد؟

سردار آزمون، مهاجم تیم رم پس از به ثمر رساندن گل دوم تیمش از هواداران تیم مقابل عذرخواهی کرد

سردار آزمون که شب گذشته در برتری سه بر صفر تیم رُم در خانه فروزینونه در چارچوب هفته بیست‌وپنجم سری A ایتالیا از ابتدا تا انتها در ترکیب جالوروسی حضور داشت و در دقیقه ۷۱ گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

رُم با این برد ۴۱ امتیازی شد و در حال حاضر در رده ششم جدول رده‌بندی سری A ایتالیا قرار گرفت.

اتفاق ویژه‌بازی حرکت سردار آزمون پس از گلزنی بود. او رو به هواداران حریف حرکتی نشان داد که معمولا برای عذرخواهی کاربرد دارد.

سردار آزمون

مهاجم ایرانی در پایان بازی دلیل این اتفاق را شرح داد: به این دلیل از هواداران فروزینونه عذرخواهی کردم چون آنها از حرکت دین هویسن به هنگام شادی گلش (گذاشتن انگشت اشاره روی بینی‌اش به نشانه سکوت) خوش‌شان نیامد. بازیکنان حریف هم این موضوع را به ما انتقال دادند و به همین خاطر می‌خواستم از آنها عذرخواهی کنم. احترام در فوتبال مهمترین چیز است. همه ما همکار و دوست هستیم. کار در زمین مسابقه سخت است، اما درست است که برای یکدیگر احترام قائل شویم.

مهاجم ایرانی رُم همچنین در تمجید از سرمربی جدیدش خاطرنشان کرد: زمانی که کوچک بودم، طرفدار تیم رُم بودم. من همیشه بازی‌های بزرگ را دنبال می‌کردم چون در آن زمان تنها بازی‌های بزرگ از تلویزیون پخش می‌شد. دِروسی بازیکن خیلی خشنی بود، اما قلب بزرگی داشت. او در مربیگری‌اش هم همینگونه است و به ما کمک زیادی می‌کند و در ما انگیزه زیادی به وجود می‌آورد.

آزمون در پایان درباره آقای خاص که اخیراً از سمت سرمربیگری رُم اخراج شد، گفت: می‌خواهم از ژوزه مورینیو بابت تمام کارهایی که برای رُم و کمک‌هایی که به ما کرد، تشکر کنم. امیدوارم حالا با دانیله دِروسی حتی بهتر از این هم کار کنیم.

کدخبر: ۵۵۳۹۵۴
تاریخ خبر:
ارسال نظر