کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۳۷۸۶
تاریخ خبر:

میلاد فخرالدینی به استقلال پیوست

میلاد فخرالدینی به استقلال پیوست

میلاد فخرالدینی پس از توافق با مدیران باشگاه استقلال، قراردادش را با این تیم به امضا رساند.

بالاخره پس از چند روز مذاکرات فشرده، میلاد فخرالدینی با مدیران استقلال به توافق دست یافت و قراردادش را نیز امشب با این تیم ثبت کرد تا پس از جلال‌الدین ماشاریپوف و رافائل سیلوا، او به سومین خرید زمستانی آبی‌های پایتخت تبدیل شود.

دو روز پیش بود که فخرالدینی با برگزاری آخرین جلسه خود با مدیران باشگاه آلومینیوم، قراردادش را با اراکی‌ها فسخ کرد. این بازیکن مبلغی را به تیم سابقش پرداخت تا بتواند مذاکراتش را با تیم‌های خواهانش انجام دهد که پیشنهاد استقلال بیشتر از سایرین جدی بود.

فخرالدینی همان شب جلسه‌ای را با استقلالی‌ها برگزار کرد و حتی جواد نکونام نیز در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر مدعی شد که این بازیکن به جمع آبی‌ها اضافه شده ولی در نهایت خبر رسید که طرفین بدون توافق جلسه را ترک کرده‌اند و حتی شایعاتی پیرامون مذاکره پرسپولیس با این بازیکن منتشر شد. در نهایت و پس از برگزاری جلسات بعدی، فخرالدینی و باشگاه استقلال به توافق دست یافتند تا این بازیکن پس از چند سال دوری از تیم سابقش، یک‌بار دیگر لباس آبی‌ها را بر تن کند و به عنوان جانشین کوین یامگا در دسترس نکونام قرار بگیرد.

فخرالدینی در فصل اخیر یکی از مهره‌های کلیدی تیم مجتبی حسینی بود و موفق شد دو مرتبه گلزنی کرده و دو بار نیز پاس گل بدهد. او فصل قبل نیز بازیکن مهمی در ترکیب ایرالکو بود و 27 بار برای تیمش به میدان رفت.

این بازیکن یکی از بهترین مدافعان راست نیم فصل نخست لیگ برتر بود و حالا با جذب این بازیکن، نگرانی‌های جواد نکونام برای این بخش از زمین کاهش پیدا می‌کند. فخرالدینی که نسبت به دوره اول حضور در استقلال از تجربه بسیار بیشتری برخوردار است، می‌تواند جانشین مناسبی برای یامگایی باشد که فصل را کاملا از دست داده است.

باشگاه استقلال نیز دقایقی پیش به‌صورت رسمی خبر جذب فخرالدینی را اعلام کرد که مدت آن یک فصل و نیم است.

 

منبع: ورزش3
کدخبر: ۵۵۳۷۸۶
تاریخ خبر:
ارسال نظر