کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۳۲۲۲
تاریخ خبر:

ردپای یک ایرانی در تراژدی حذف عراق

ردپای یک ایرانی در تراژدی حذف عراق

تماشاچیان عراقی، علیرضا فغانی را به‌خاطر حذف تیم ملی کشورشان از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا مقصر می‌دانند

تیم‌های ملی فوتبال عراق و اردن از ساعت 15 امروز (دوشنبه) و در دومین روز از بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا 2023، در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه دوحه مقابل هم قرار گرفتند که در پایان اردنی‌ها با نتیجه 3 بر 2 در این مسابقه پیروز شدند.

در حالی که دو تیم برای گلزنی در نیمه اول تلاش کردند، اردن در دقیقه 1+45 توسط یزن النعیمات به گل رسید و با برتری به رختکن رفت. در نیمه دوم شاگردان خسوس کاساس بی‌مهابا برای جبران نتیجه تلاش کردند و در دقیقه 68 سعد ناطق ناجی، گل مساوی را به ثمر رساند. 9 دقیقه پس از گل دوم بازی، ایمن حسین در دقیقه 77 گل دوم عراق را به ثمر رساند تا برتری نصیب سپیدپوشان شود.

در حالی که عراقی‌ها خود را برای پیروزی در این مسابقه آماده می‌کردند، یزن العرب در دقیقه 5+90 گل تساوی‌بخش اردن را به ثمر رساند. نزار الرشدان در دقیقه 7+90 گل سوم و برتری اردنی‌ها را وارد دروازه حریف کرد تا عراق یکی از مدعیان کسب جام با این رویداد وداع کند.

علیرضا فغانی قضاوت این مسابقه را برعهده داشت که به عبدالله نصیب و یزن النعیمات از اردن کارت زرد نشان داد. همچنین ایمن حسین گلزن عراقی‌ها به دلیل شادی بعد گلش در دقیقه 77 با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد تا با خروجش از زمین کار عراقی‌ها برای حفظ برتری‌شان به دردسر بیفتند. مرور تصاویر و فیلم‌ها تا حدودی نظر علیرضا فغانی را تایید می‌کند هرچند این اتفاق به مذاق عراقی‌ها خوش نیامده و با حمله به صفحه این داور در شبکه‌های مجازی قصد دارند از او انتقام بگیرند.

بلافاصله پس از بازی حدود ۲۰۰ هزار کامنت در صفحه اینستاگرام فغانی قرار گرفت و او را مجبور کرد کامنت‌های صفحه اینستاگرام خود را ببندد.

 

کدخبر: ۵۵۳۲۲۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر