کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۳۱۰۲
تاریخ خبر:

واکنش فدراسیون فوتبال به ویدئو جنجالی دف‌زن‌ها؛ ما مجوز ندادیم!

واکنش فدراسیون فوتبال به ویدئو جنجالی دف‌زن‌ها؛ ما مجوز ندادیم!

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال نسبت به ویدئو جنجالی منتشر شده در فضای مجازی واکنش نشان داد.

امیرمهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال با اشاره به برگزاری رقابت های جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا در کشور قطر عنوان کرد: «همزمان با نتایج خوب تیم ملی در این رقابت ها و انتشار اخبار مثبت از اردوی تیم ملی، تلاش تاسف آور برخی از رسانه‌های خارج نشین که دشمنی شان با فوتبال ملی روشن است، برای حاشیه سازی شدت گرفته است. عجیب است آنها اینک حال دل فوتبال کشور عزیزمان را نشانه گرفته اند؛ احوالاتی که قطعا با نتیجه گیری تیم ملی ایران همراه است و قلب و جان ملت برای این تیم می تپد».

او با ابراز ناراحتی از انتشار شایعه ای  درباره تماشاگران ایرانی حاضر در جام ملت‌های آسیا تاکید کرد: «در یکی از آخرین اتفاقات، موضوع برنامه‌ریزی برای اعزام گروهی از هواداران به قطر برای حمایت از تیم ملی طرح شده که این مبحث کذب محض است».

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال ادامه داد: «حمایت از تیم ملی ایران در همه سنوات و در اقصی نقاط جهان موضوعی همیشگی است و باعث تاسف است چطور این حمایت گرم،دائمی و ثابت اکنون به مساله ای غیر قابل هضم و آن هم به این شکل برای برخی افراد تبدیل شده است».

علوی همچنین درباره  دف‌نوازی در جام ملت‌های آسیا در قطر گفت: «این گروه شیرازی تاییدیه‌ای از وزارت ورزش‌، وزارت فرهنگ و ارشاد و فدراسیون فوتبال برای اجرا در مسابقات جام ملت‌های آسیا ندارد».

 

منبع: فوتبال 360
کدخبر: ۵۵۳۱۰۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر