کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۲۹۳۱
تاریخ خبر:

مشتری کره‌ای برای مدافع ملی‌پوش پرسپولیس

مشتری کره‌ای برای مدافع ملی‌پوش پرسپولیس

مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس از تیم اف‌سی سئول کره جنوبی پیشنهاد دریافت کرده است.

محمدحسین کنعانی‌زادگان این روزها همراه تیم ملی فوتبال ایران در کشور قطر به سر می‌برد و یکی از بازیکنان ثابت تیم تحت هدایت امیر قلعه‌نویی در جام ملت‌های آسیا محسوب می‌شود. مدافع ایران که در ۲ بازی ابتدایی ایران مقابل تیم‌های فلسطین و هنگ‌کنگ در ترکیب ثابت به میدان رفته، با یک پیشنهاد جذاب از لیگ کره جنوبی(کِی‌لیگ) روبه‌رو شده است.

اف‌سی سئول که یکی از تیم‌های مطرح کره جنوبی است که البته فصل گذشته به مقام هشتم لیگ این کشور دست پیدا کرد، خواهان جذب مدافع تیم فوتبال پرسپولیس است. این تیم که خود را برای فصل جدید کِی‌لیگ آماده می‌کند برای جذب کنعانی‌زادگان مذاکراتی را با این بازیکن داشته است.

گفته می‌شود گرچه قرارداد کنعانی‌زادگان با پرسپولیس دو فصل است اما بندی در قرارداد این بازیکن وجود دارد که مقرر می‌کند در صورت دریافت پیشنهاد خارجی با پرداخت مبلغی می‌تواند قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ کرده و از جمع قرمزپوشان جدا شود.

باید دید پس از جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا چه اتفاق رخ خواهد داد و آیا کنعانی‌زادگان با جدایی از پرسپولیس به لیگ کره جنوبی خواهد رفت یا همچنان به حضور در جمع قرمزپوشان تهرانی ادامه خواهد داد. فصل جدید لیگ فوتبال حرفه‌ای کره جنوبی از اواسط بهمن آغاز خواهد شد.

 

منبع: ایرنا
کدخبر: ۵۵۲۹۳۱
تاریخ خبر:
ارسال نظر