کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۲۸۸۵
تاریخ خبر:

رونالدو و جورجینا ازدواج کردند؟

رونالدو و جورجینا ازدواج کردند؟

صحبت‌های کریستیانو رونالدو، کاپیتان تیم النصر عربستان پس از دریافت جایزه مراسم گلوب ساکر جنجال بزرگی به راه انداخته است.

رونالدو عصر جمعه در مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر در دبی به همراه جورجینا حاضر شد و ستاره النصر با ۳ جایزه انفرادی چشم‌ها را به خود خیره کرد. رونالدو با ۵۴ گل با النصر و تیم ملی پرتغال جایزه بهترین بازیکن جهان با رای هواداران و بهترین بازیکن خاورمیانه و بهترین گلزن سال ۲۰۲۳ را از آن خود کرد.

 در جریان صحبت‌های رونالدو پس از دریافت این جوایز، او در مقابل همه جنجال به پا کرد و به پرحاشیه‌ترین مرد مراسم گلوب ساکر امارات تبدیل شد. او گفت: از همه از جمله همسر، فرزندان، مادرم و هوادارانی که از من حمایت می‌کنند تشکر می‌کنم.

شبکه اجتماعی «ایکس» (توئیتر سابق) پس از سخنرانی رونالدو در این مراسم شاهد اظهارنظرهای عمومی زیادی درباره ازدواج آنها بود. رونالدو قبلاً ازدواج خود را با جورجینا علنی نکرده بود، اما به نظر می‌رسید که او کلمه "همسرم" را با دقت و وسواس انتخاب کرد تا دوباره به مرد پرحاشیه فوتبال جهان تبدیل شود.

نکته قابل توجه این است که ارتباط رونالدو و جورجینا از سال ۲۰۱۶ و زمانی که او بازیکنی در رده اسپانیایی رئال مادرید بود، آشکار شد و از آن لحظه تاکنون از یکدیگر جدا نشده‌اند اما در عین حال ازدواج آنها نیز رسمی نشده است.

 

منبع: ورزش3
کدخبر: ۵۵۲۸۸۵
تاریخ خبر:
ارسال نظر