کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۲۸۶۴
تاریخ خبر:

شگفت‌سازی عراق مقابل تیم ملی ژاپن

شگفت‌سازی عراق مقابل تیم ملی ژاپن

تیم ملی فوتبال عراق با خلق یک شگفتی بزرگ مدعی اصلی جام ملت های آسیا را شکست داد

طرفداران عراقی بسیاری از صندلی‌های ورزشگاه را اشغال کرده بودند، شاگردان خسوس کاساس یک شگفتی بزرگ خلق کرده و با نتیجه دو بر یک برنده شدند تا مدعی اول قهرمانی جام بازنده از زمین بیرون بیاید.

عراق در نیمه اول با استفاده از ضد حملات روی ضربات آیمن حسین در دقایق پنج و ۴+۴۵ به گل رسید و در نیمه دوم ژاپنی ها فشار زیادی روی دروازه عراق آوردند و توسط اندو در دقیقه 3+90 به گل رسیدند که سودی برای سامورایی ها نداشت تا عراق با ۶ امتیاز به صدر جدول این گروه برسد.

این نتیجه معادلات مرحله حذفی را هم تغییر داد. عراق که صعود خود را به مرحله یک هشتم قطعی کرده اگر در بازی سوم خود حداقل یک امتیاز مقابل ویتنام کسب کند، به عنوان سرگروه راهی مرحله بعدی می‌شود و باید در دور بعدی به مصاف تیم سوم یکی از گروه‌های B، E و F برود.

ژاپن نیز در صورت دوم شدن در این گروه در مرحله بعدی در صورت صدرنشینی کره‌جنوبی در گروه E باید مقابل این تیم قرار بگیرد تا یکی از حساس ترین دیدارهای مرحله حذفی بین دو مدعی عنوان قهرمانی برگزار شود.

در این بازی ۳۸هزار و ۶۶۳ نفر در ورزشگاه حضور داشتند.

حمایت پرشور طرفداران و خبرنگاران عراقی از تیم خود در جریان این بازی کاملا شاگردان هاجیمه موریاسو را تحت تاثیر قرار داده بود به شکلی که ژاپن به هیچ عنوان نشانی از بهترین تیم آسیا از خود به نمایش نگذاشت‌.

 

کدخبر: ۵۵۲۸۶۴
تاریخ خبر:
ارسال نظر