کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۲۳۵۰
تاریخ خبر:

غول‌کش جدید فوتبال ایران را بشناسید

غول‌کش جدید فوتبال ایران را بشناسید

شمس‌آذر قزوین با عملکردی درخشان برابر مدعیان، شگفتی‌ساز بی‌چون و چرای لیگ بیست‌وسوم لقب گرفت

شمس‌آذر قزوین، یکی از تیم‌های نوپای فوتبال باشگاهی ایران محسوب می‌شود که توانست خیلی زود بعد از خرید امتیاز انجام شده، خود را به صف مدعیان صعود به لیگ‌برتر برساند و آنها بعد از یک فصل چشم‌انتظاری، توانستند با قاطعیت قهرمانی لیگ آزادگان را جشن گرفته و به جمع تیم‌های سطح اول فوتبال ایران راه پیدا کنند.

قزوینی‌ها، با وجود کسر سه امتیازی، موفق شدند شش بار در نیم‌فصل نخست برنده شوند و پنج تساوی و چهار باخت در کارنامه شمس‌آذر دیده می‌شود تا آنها با ۲۰ امتیاز، رتبه نهم جدول را به خود اختصاص دهند.

 قزوینی‌ها با هدایت سعید دقیقی، نمایش‌های چشم‌نوازی از خود در لیگ بیست‌وسوم به جای گذاشته‌اند و از این حیث عملکرد آنها مورد تعریف و تمجید قرار گرفته است.

شمس‌آذر در اولین سال حضورش در لیگ برتر، تراکتور را در تبریز شکست داد، در قزوین بر سپاهان فائق آمد، استقلال را متوقف کرد و برابر پرسپولیس فقط با یک گل اختلاف بازنده از زمین بیرون آمد.

قزوینی‌ها بالاتر از مدعی‌ همچون پرسپولیس، در فاز تهاجمی خطرناک‌تر ظاهر شده‌اند و در ۱۵ مسابقه، ۲۰ بار دروازه حریفان را باز کرده‌اند.

یشمی‌پوشان در رویارویی‌ با تیم‌های مدعی توانستند هفت بار گلزنی کرده‌اند و شش گل خورده در کارنامه شاگردان سعید دقیقی به چشم می‌آید. شمس‌آذر را می‌توان شگفتی‌ساز بی چون و چرای لیگ بیست‌وسوم قلمداد کرد. قزوینی‌ها بدون احتساب سه امتیاز از دست رفته بین هشت تیم برتر جدول قرار می‌گیرند؛ عملکردی که برای تیم تازه لیگ‌برتری شده درخشان محسوب می‌شود.

کدخبر: ۵۵۲۳۵۰
تاریخ خبر:
ارسال نظر