کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۲۱۵۰
تاریخ خبر:

رازی که دیوید بکام پس از سال‌ها فاش کرد

رازی که دیوید بکام پس از سال‌ها فاش کرد

دیوید بکام برای اولین بار داستان جدایی دراماتیک خود از منچستر یونایتد را روایت می‌کند

دیوید بکهام گفته پس از ترک منچستریونایتد به مدتدو سال طاقت تماشای بازی‌های این تیم را نداشت. زمانی که او در سال 2003 پس از شکست در روابطش با سر الکس فرگوسن، برای فروش گذاشته شد، ضربه دلخراشی برای کاپیتان سابق انگلیس بود.

خیلی‌ها فقط می توانستند رویای حضور در موقعیت او را داشته باشند یعنی تبدیل شدن به ستاره رئال مادرید در سن 28 سالگی اما بکهام از اینکه مجبور شد باشگاه و خانه دوران کودکی‌اش را ترک کند، به شدت ناامید شد. این چیزی‌ است که او فاش کرد هرگز نمی‌خواست انجام دهد.

دیوید بکهام در این باره، گفت: وقتی به منچستریونایتد پیوستم، هرگز نمی‌خواستم آنها را ترک کنم. وقتی به من گفتند که می‌خواهند من را بفروشند، اولین بار با رئال مادرید صحبت کردم. آن زمان بود که فهمیدم رویای من برای ادامه بازی در منچستریونایتد به پایان رسیده است. آنقدر دلم گرفته بود تا 2 سال نمی‌توانستم بازی آنها را تماشا کنم.

این اسطوره فوتبال ادامه داد: ترک و کنار آمدن با این واقعیت که دیگر آنجا نبودم خیلی سخت بود. من در مورد سر الکس فرگوسن منفی نخواهم بود چون او مردی بود که به من این شانس را داد تا رویایم را زندگی کنم. به طور ناگهانی یک تماس تلفنی دریافت کردم که به من گفتند که منچستریونایتد با یک معامله موافقت کرده و این پایان کار بود.

 

 

 

کدخبر: ۵۵۲۱۵۰
تاریخ خبر:
ارسال نظر