کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۱۶۵۷
تاریخ خبر:

فاجعه پرسپولیس تکمیل شد؛ ۹ بازی و تنها یک برد

فاجعه پرسپولیس تکمیل شد؛ 9 بازی و تنها یک برد

پرسپولیس در ۹ بازی اخیر خود تنها یک برد به دست آورده است

پرسپولیس امروز در بازی با استقلال خوزستان با نتیجه دو بر دو متوقف شد تا با توجه به پیروزی پر گل سپاهان و برتری احتمالی استقلال مقابل نساجی قائمشهر، از صدر جدول دور شود.پرسپولیس گل‌محمدی خوب بازی نمی‌کند و امتیازهای مهمی را از دست می‌دهد.

ورزش سه نوشت:  شاگردان یحیی گل‌محمدی در دوازدهمین بازی این فصل مقابل استقلال خوزستان متوقف شدند و نتوانستند تیم انتهای جدولی را شکست بدهند تا عملا شانس قهرمانی نیم فصل را هم تا حد زیادی از دست داده باشند.

این تساوی همچنین تیره‌روزی دو ماهه پرسپولیس را نیز تداوم بخشید. شاگردان یحیی گل‌محمدی در دو ماه اخیر 9 بازی را انجام دادند و فقط یک بار مقابل هوادار به نتیجه تساوی رسیدند.

پرسپولیس مقابل ملوان، صنعت نفت، النصر، استقلال تهران، دوشنبه و خوزستان به نتیجه تساوی رسید که اگر دو بازی آخر را می‌توانست با پیروزی پشت سر بگذارد، حالا بالاتر از رقیب سنتی خود قرار داشت.

پرسپولیس به سپاهان و الدحیل باخت که اگر این دو بازی را هم با برد پشت سر می‌گذاشت، حالا چسبیده به صدر، در انتظار مشخص شدن حریف آسیایی خود بودند. به عبارتی در این مدت علاوه بر حذف از آسیا، 11 امتیاز هم در لیگ برتر از دست دادند تا کاملا دور از صدر جدول باشند و حتی پایین‌تر از ملوان قرار بگیرند.

کدخبر: ۵۵۱۶۵۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر