کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۴۸۸۶۸
تاریخ خبر:

جنجال دعوت پسر زلاتان ابراهیموویچ به تیم ملی سوئد

جنجال دعوت پسر زلاتان ابراهیموویچ به تیم ملی سوئد

وینسنت ابراهیموویچ، یک هافبک میانی در آکادمی جوانان آث میلان است و برای اولین بار به تیم ملی سوئد در رده‌های پایه دعوت شده است. این بازیکن 15 ساله یکی از 66 بازیکنی است که برای برنامه آموزشی و ارزیابی ماه دسامبر فدراسیون فوتبال سوئد انتخاب شده است. اکسل کیال، سرمربی تیم زیر 15 سال سوئد، توانایی این بازیکن جوان را ستود و گفت: "بر اساس ویدئوهایی که از مسابقات او دیده‌ام، وینسنت یک هافبک میانی است که در پاس دادن، جهت گیری در زمین و همچنین تمام‌کنندگی خوب است. می‌دانم که سروصدایی در مورد انتخاب وینسنت ابراهیموویچ به پا خواهد شد. پدر او یکی از بهترین بازیکنان سوئدی تمام دوران است و اکنون این اولین بار است که وینسنت قدم بزرگی برای تیم ملی سوئد برمی‌دارد.

یان اندرسون، سرمربی سابق سوئد، می‌گوید: من وینسنت را ملاقات کرده‌ام، اما بازی او را ندیده‌ام. بنابراین نمی‌توانم به او امتیازی بدهم. ما نباید مقایسه‌های زیادی بین پدر و پسر انجام دهیم، به‌نظر من واقعا منصفانه نیست."

وینسنت ابراهیموویچ تنها فرزند فوتبالیست زلاتان نیست، او یک برادر بزرگتر به نام ماکسیمیلیان دارد که برای تیم زیر 18 سال میلان بازی می‌کند. اینکه فرزند یک افسانه باشی که بیش از 500 گل برای تیم‌هایی مانند بارسلونا، آث میلان، پی اس جی، اینترمیلان و منچستریونایتد به ثمر رسانده و برای تیم ملی سوئد هم 62 بار گلزنی کرده، کار ساده‌ای نیست.

1957461

کدخبر: ۵۴۸۸۶۸
تاریخ خبر:
ارسال نظر