کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۴۷۹۴۵
تاریخ خبر:

آماری عجیب از حریف امروز ایران؛ ۱۶۷ شوت در ۳ بازی!

آماری عجیب از حریف امروز ایران؛ 167 شوت در 3 بازی!

تیم ملی نوجوانان نیوکالدونیا که یکی از حریفان ایران در جام جهانی نوجوانان بود، آمار عجیبی را از خود بر جا گذاشت. در سه دیدار مرحله گروهی این تیم، آنها متحمل ضربات زیادی شدند به نحوی که 167 مرتبه دروازه این تیم تهدید شد!

آنها برابر انگلیس متحمل 39 ضربه به سمت دروازه شدند که 19 مورد آن در چارچوب بود که 10 گل را برای سه شیرها در پی داشت. نیکولاس کوتران، سنگربان نیوکالدونیا نیز در این بازی 10 سیو را از خود به جا گذاشت.

این تیم برابر برزیل آمار فاجعه بار و غیرقابل باوری را از خود به جا گذاشت. شاید باورکردنی نباشد ولی سلسائو 81 بار به سمت دروازه نیوکالدونیا ضربه زد که 23 مورد آن در چارچوب بود و 14 ضربه نیز توسط گلر این تیم مهار شد. مسابقه‌ای که با برتری 9 بر صفر برزیل به پایان رسید.

و بالاخره در دیدار سوم تیم ملی نوجوانان ایران در حالی با پنج گل به پیروزی رسید که با 47 ضربه، شانس خود را برای باز کردن دروازه نیوکالدونیا امتحان کرد. از این تعداد، 17 ضربه در چارچوب بود و 11 مورد آن توسط نیکولاس کوتران سیو شد.

بدین ترتیب و در این سه مسابقه، 167 ضربه به سمت دروازه نیوکالدونیا زده شد که 59 مورد آن در چارچوب بود و این تیم 24 گل دریافت کرد. سنگربان این تیم نیز توانست رکورد عجیب 35 سیو را از خود بر جا بگذارد.

منبع: ورزش 3

کدخبر: ۵۴۷۹۴۵
تاریخ خبر:
ارسال نظر