کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۴۵۸۳۳
تاریخ خبر:

چوپان برای مستر المپیای ۲۰۲۳ فقط یک رقیب دارد!

چوپان برای مستر المپیای ۲۰۲۳ فقط یک رقیب دارد!

ورزش 3 نوشت: هادی چوپان برای دومین سال پیاپی به مرحله نهایی مسابقات مستر المپیا راه یافت تا باز هم شانس قهرمانی داشته باشد. آیا چوپان می‌تواند برای دومین سال پیاپی عنوان قهرمانی مسابقات مستر المپیا را از آن خود کند؟ این سوالی است که در ذهن بسیاری از طرفداران این مسابقات نقش بسته است. گرگ ایرانی موفق شد پس از سال‌ها تلاش در مسابقات مستر المپیای ۲۰۲۲ به رویای دیرینه‌اش دست پیدا کند و به عنوان یکی از بهترین شرکت کنندگان در تاریخ این رقابت‌ها به مقام قهرمانی برسد.

غایبان قابل توجه و بزرگ بسیاری در مسابقات امسال دیده می‌شوند، اما او همچنان با نهایت تلاش و قدرت به دنبال تکرار این عنوان قهرمانی است و توانسته است باز هم به دیدار نهایی راه پیدا کند.

زمان برگزاری دیدار نهایی مسابقات مستر المپیایی ۲۰۲۳ روز شنبه چهارم نوامبر ساعت ۱۹ به وقت محلی در مرکز گردهمایی اورنج کانتی در شهر اورلاندوی ایالت فلوریداست و جایزه اهدا شده به برندگان این مسابقات مبلغ قابل توجه ۱.۶ میلیون دلار خواهد بود. البته قهرمان دسته اوپن همچون سال گذشته ۴۰۰ هزار دلار جایزه خواهد گرفت که نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان تخمین زده می‌شود.

چوپان به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی است، اما رقبای سرسختی در پیش دارد. او امسال هم باید با درک لانسفورد رقابت کند که سال گذشته نایب قهرمان شد و امیدوار است که امسال بتواند انتقام سال گذشته را بگیرد. نکته جالب اینجاست که این دو نفر در طول این مدت بار‌ها در کنار هم تمرین کردند تا انگیزه بیشتری برای رقابت داشته باشند.

برندون کری که در سال ۲۰۱۹ موفق شد مقام قهرمانی این مسابقات را به دست آورد هم بار دیگر به صحنه برگشته بود، اما در روز آخر با اتفاقاتی عجیب راهی بیمارستان شد تا با آمادگی خوبی روی صحنه نیاید. او در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ هم دوم شده بود، اما سال قبل به مقامی بهتر از چهارمی نرسید. او مصمم بود که ثابت کند هنوز هم قدرت گذشته را در ۴۱ سالگی دارد، اما به سه نفر اصلی نرسید.

بسیاری معتقد هستند که رقابت فینال امسال نبردی دو جانبه بین چوپان و لانسفورد است و قهرمان از بین این دو ورزشکار انتخاب خواهد شد. انتظار می‌رود که رقابت جذابی بین آن‌ها شکل بگیرد و باید دید که آیا چوپان می‌تواند بار دیگر به رویایش جامه عمل بپوشاند و این قهرمانی و جایزه را به خانه ببرد یا این بار نوبت لانسفورد است که ناکامی‌اش را جبران و بر حریفش غلبه کند.

کدخبر: ۵۴۵۸۳۳
تاریخ خبر:
ارسال نظر