کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۳۳۹۶۴
تاریخ خبر:

ایران ۳-۰ هنگ‌کنگ؛ شروع مقتدرانه والیبالیست‌ها در آسیا

تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود در مسابقات قهرمانی مردان آسیا 2023 مقتدرانه هنگ‌کنگ را شکست داد. تیم ملی والیبال ایران که در روز نخست این رقابت‌ها استراحت داشت، از ساعت 19:15 امروز در نخستین دیدار مرحله گروهی خود به مصاف هنگ‌کنگ رفت و موفق به شکست سه بر صفر این تیم شد تا هنگ‌کنگ دومین ناکامی خود در این مسابقات را تجربه کند و ایران صعودش به مرحله دوم و جمع 12 تیم برتر قطعی شود. شاگردان بهروز عطایی در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 14، 25 بر 15 و 25 بر 16 حریف خود را مقتدرانه شکست دادند تا در ششمین مسابقه خود در تاریخ برابر این تیم، ششمین برد متوالی خود را تجربه کنند.

تیم ملی والیبال ایران نخستین مسابقه خود در جام 22 را با ترکیب محمد ولی‌زاده، امین اسماعیل‌نژاد، میثم صالحی، سیدمحمد موسوی، جواد کریمی، میلاد عبادی‌پور و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) آغاز کرد. در ادامه بهروز عطایی از مبین نصری، صابر کاظمی، پوریا حسین‌خانزاده، آرمان صالحی، محمد فلاح و محمدطاهر وادی به‌طور متناوب در ترکیب تیم ملی استفاده کرد.

سرویس‌های پرسرعت بازیکنان تیم ملی از جمله عبادی‌پور و موسوی و اسپک‌های تماشایی عبادی‌پور، صالحی و اسماعیل‌نژاد برگ برنده بهروز عطایی در این دیدار بود. البته نباید از دریافت‌های عالی دریافت‌کننده‌ها و لیبروی تیم ملی به سادگی گذشت که با دریافت‌های بی‌نقص خود دست جواد کریمی را برای تغذیه مهاجمان باز گذاشته بودند.

منبع: ورزش 3

کدخبر: ۵۳۳۹۶۴
تاریخ خبر:
ارسال نظر