کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۴۸۶۴۹۹
تاریخ خبر:

قهرمانی استقلال در سوپرجام با چرخش گردن ارسلان + ویدئو گل

استقلال با برتری یک بر صفر مقابل نساجی قهرمان سوپرجام ایران شد.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، جعفر سلمانی، کوین یامگا، روزبه چشمی، آرش رضاوند، مهدی مهدی‌پور، مهدی قایدی، محمد محبی و ارسلان مطهری.

ترکیب نساجی: علیرضا حقیقی، امیرمهدی جانملکی، علیرضا ابراهیمی، ایوب کلانتری، علی شجاعی، حامد شیری، صابر حردانی، مهرداد عبدی، رضا جعفری، محمد شریفی و عبدالکریم اسلامی.

داور: بیژن حیدری

دقیقه 8 : ضربه سر ارسلان مطهری روی ارسال جعفر سلمانی به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 9 : جعفر سلمانی اولین کارت زرد بازی را دریافت کرد.

دقیقه 14 : مطهری با یک حرکت انفرادی خوب از جناح راست وارد محوطه جریمه نساجی شد و سپس با یک پاس در عرض قایدی را در موقعیت بسیار خوب گلزنی قرار داد، اما ضربه بغل پای این بازیکن از روی خط شش قدم را علیرضا حقیقی با یک عکس‌العمل بسیار خوب دور کرد.

دقیقه 15 : ایوب کلانتری دیگر اخطاری بازی لقب گرفت.

دقیقه 26 : ضربه فنی و زیبای مهدی قایدی از گوشه محوطه جریمه با اختلاف اندک از کنار دروازه حقیقی راهی اوت شد.

دقیقه 31 : مهدی قایدی روی فرار در عمق دفاع نساجی و یک ضربه چیپ دروازه حقیقی را باز کرد، اما کمک داور پیش از ضربه مهاجم استقلال آفساید او را اعلام کرده بود.

دقیقه 36 : شوت سرکش جعفر سلمانی با فاصله اندک از بالای دروازه راهی اوت شد و راهی به دروازه نساجی پیدا نکرد.

دقیقه 41 : مهرداد عبدی با حرکتی تکنیکی سه بازیکن استقلال را از پیش رو برداشت و با یک پاس در عمق عالی کریم اسلامی را در موقعیت تک به تک با حسینی قرار داد، اما مهاجم نساجی با بی دقت توپ را به بدن دروازه بان استقلال کوبید تا بهترین فرصت بازی برای شاگردان مطهری از دست برود.

دقیقه 45: علیرضا حقیقی برای بار دوم ناجی دروازه تیمش شد. مهدی قایدی در این صحنه با یک حرکت در عرض در محوطه جریمه از کمند مدافعان نساجی عبور کرد و با یک شوت زمینی قصد باز کردن دروازه نساجی را داشت که حقیقی با یک عکس‌العمل خوب مانع از گلزنی مهاجم استقلال شد.

دقیقه 52: روی کرنر مهدی مهدی پور به روی دروازه، ارسلان مطهری با یک چرخش سر تماشایی و دیدنی، توپ را به گوشه دروازه فرستاد و گل نخست بازی را به ثمر رساند.

دقیقه 58: در یک رفت و برگشت و رد و بدل شدن توپ بین بازیکنان دو تیم، مهدی قایدی پشت محوطه صاحب توپ شد و با یک شوت دیدنی، دروازه نساجی را تهدید کرد که ضربه دیدنی باشوی کوچک به تیرک دروازه برخورد کرد و با بدشانسی به گل تبدیل نشد.

دقیقه 72: استقلال پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه کاشته شد. شوت محکم محبی را حقیقی نتوانست مهار کند و در برگشت، توپ در شرایط کاملا ایده آلی برابر ارسلان مطهری قرار گرفت ولی شوت او به تیرک دروازه برخورد کرد و در ادامه نیز حقیقی این توپ را مهار کرد.

دقیقه 79: پاس استثنایی مهدی قایدی پشت مدافعین به محمد محبی رسید که این بازیکن در موقعیت تک به تک با حقیقی قرار گرفت اما ضربه او را گلر نساجی با واکنشی فوق العاده راهی کرنر کرد.

کدخبر: ۴۸۶۴۹۹
تاریخ خبر:
ارسال نظر