کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۲۳۲۲
تاریخ خبر:

وقتی آقای رئیس‌جمهور همبازی سرمربی تیم ملی بود + عکس

وقتی آقای رئیس‌جمهور همبازی سرمربی تیم ملی بود + عکس

اگر بازی پزشکیان را از نزدیک دیده باشید، متوجه می‌شوید که او یک سالنی‌باز قهار است

مسعود پزشکیان رئیس جمهور جدید کشور ایران است. این پزشک متخصص قلب در رقابتی فشرده که مقدمات آن بیش از یک ماه طول کشید با غلبه بر رقبای شناخته شده خود از امروز به عنوان رئیس جمهور چهره اول اجرایی کشور بزرگ ایران خواهد بود.

 

مسعود پزشکیان متولد تبریز و نماینده دیرپای مجلس شورای اسلامی است که با موفقیت در مناظره‌ها و با روشی جدید و با گفتمان صادقانه و بدون وعده نامش به عنوان نفر اول منتخب مردم ایران از صندوق‌ها بیرون آمد، در حالی که حتی پیش از شروع انتخابات به سختی قابل پیش‌بینی بود که او رئیس جمهوری آینده ایران باشد.

 

پزشکیان روز گذشته رأی تعداد زیادی از چهره‌های شاخص ورزشی را پشت سر داشت و بنابر اخبار درگوشی اخذشده بسیاری از ملی‌پوشان فوتبال و چهره‌های شاخص در رشته‌های دیگر رأی‌شان را برای او به صندوق انداختند. اگرچه این آرا علنی نشده است.

 

حضور رئیس جمهوری ایران در یک محفل ورزشی به حضور او در مراسم ختم همسر محمدرضا زنوزی برمی‌گردد که او به حکم همشهری‌گری و رفاقت قدیمی با مالک تراکتور در آن حضور پیدا کرده بود؛ اما پیش از این هم او بارها در جمع ورزشی‌ها حاضر شده و حتی مهارت خود را در رشته فوتسال به رخ کشیده بود. اگر بازی پزشکیان را از نزدیک دیده باشید، متوجه می‌شوید که او یک سالنی‌باز قهار هم هست.

 نویی

این عکس مربوط به حدود 10 سال پیش و دوره حضور امیر قلعه‌نویی در تیم تراکتور به عنوان سرمربی است که عکسی با مسعود پزشکیان به عنوان نماینده مردم تبریز در آن زمان انداخته است؛ تصویری که حالا ارزش دیدن بیشتری دارد.

 

فوتبال و ورزش ایران با استقرار کابینه جدید در انتظار تحولات و حرکات رو به جلوی بیشتری هستند. به خصوص که تجربه‌های مشابه در کشورهای همسایه اهمیت و پتانسیل فوتبال را بیش از گذشته پیش چشم ما ترسیم کرده است.

 

منبع: ورزش3
کدخبر: ۵۶۲۳۲۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر