کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۲۹۳۵
تاریخ خبر:

بازداشت ۱۳۱ نفر در اسلامشهر به دلیل حمل سلاح سرد

بازداشت ۱۳۱ نفر در اسلامشهر به دلیل حمل سلاح سرد

در ۲۴ ساعت گذشته مأموران انتظامی موفق به دستگیری ۱۳۱ نفر متهم و کشف تعداد ۱۱۳ تیغه انواع سلاح سرد، در مناطق مختلف اسلامشهر از جمله چهاردانگه، شهرک واوان، احمدآباد مستوفی، شهرک مطهری و پارک‌ها و بوستان‌ها شدند

طرح ارتقای امنیت اجتماعی محله‌محور با هدف ایجاد محیطی امن و برای پاکسازی پارک‌ها و تفرجگاه‌های شهرستان اسلامشهر اجرا شد. سرهنگ محمدرضا علیزاده در تشریح جزئیات این خبر گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی محله‌محور با هدف ایجاد محیطی امن و برای پاکسازی پارک‌ها و تفرجگاه‌های شهرستان اسلامشهر و جمع‌آوری حاملان سلاح سرد غیرمجاز و مبارزه با انواع سرقت به مرحله اجرا گذاشته شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر افزود: در ۲۴ ساعت گذشته مأموران انتظامی موفق به دستگیری ۱۳۱ نفر متهم و کشف تعداد ۱۱۳ تیغه انواع سلاح سرد، در مناطق مختلف اسلامشهر از جمله چهاردانگه، شهرک واوان، احمدآباد مستوفی، شهرک مطهری و پارک‌ها و بوستان‌ها شدند که از این تعداد دستگیری‌ها در جریان اجرای طرح، ۱۲ نفر خرده‌فروش مواد مخدر و ۶ نفر سارق نیز دستگیر شدند.

براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی غرب تهران، علیزاده در پایان با بیان این که متهمان جرایمی از قبیل شرارت، ایجاد مزاحمت درمحلات و بوستان‌ها، استفاده از سلاح سرد، نگهداری و توزیع مواد مخدر را دارند، تصریح کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

منبع: ایلنا
کدخبر: ۵۵۲۹۳۵
تاریخ خبر:
ارسال نظر