کشف جانوری عجیب در خانه مرد نیوزیلندی

جهان

یک مرد نیوزیلندی با منتشر کردن ویدیو و عکس‌هایی از موجوداتی عجیب و غریب و در حال ول خوردن که در آشپزخانه خود آنها را یافته‌، بسیاری را شگفت‌زده کرده است.
به گزارش ایسنا، آقای کلرک از شهر “آوکلند” در جزیره شمالی نیوزیلند با انتشار تصاویری از این موجودات غیرعادی از مردم خواسته تا هویت آن‌ها را مشخص کنند.

او که این تصاویر را در فیس‌بوک خود منتشر کرده، گفته که مادرش این موجودات ترسناک را کف آشپزخانه خود یافته و هنوز یکی از آن‌ها زنده است.

کلرک هم‌چنین این موجودات را به موجودات فیلم‌های ترسناک تشبیه کرده و مدعی شده مادرش از آن روز کابوس می‌بیند.

او علاوه بر این تصاویر ویدئویی از این موجودات بیگانه منتشر کرده که در آن جاندارانی شبیه به بچه موش با بدن‌های مدور کوچک و دم‌های بلند لاغر در دست‌های یک نفر پیچ و تاب می‌خورند.

با وجود حدود ۳۰۰۰ بازدیدی که این ویدئو داشته است، هنوز هیچکدام از کاربران موفق به کشف هویت این موجودات نشده‌اند. برخی از کاربران آن‌ها را ترسناک دانسته، برخی آن را یک حقه خوانده و برخی آن‌ها را به خفاش‌های مینیاتوری یا موش‌های تغییر شکل یافته تشبیه کرده‌اند.

حتی کارشناسان نیز هنوز نتوانسته‌اند هویت واقعی این موجودات را تشخیص دهند.

تیم امنیت زیستی حشره شناسی نیوزیلند اعلام کرده در این ویدئو پاهای جدا شده یک بید به نمایش درآمده است. این تیم در ادامه اعلام کرده احتمالاً حیوانی مانند یک گربه یک بید را خورده و این دلیلی برای آن است که پاهای آن هنوز در حال حرکت کردن بوده‌اند.

در حالی که کارشناسان دانشگاه “آوکلند” نظری کاملاً متفاوت داشته و اعلام کرده‌اند این ویدئو واقعی نبوده و تنها یک حقه نمایشی است.

یک حشره‌شناس نیز اعلام کرده ممکن است این موجودات لاروهای یک مگس گلزار باشند. با این حال هویت اصلی و واقعی این موجودات عجیب هنوز مشخص نشده است.

بنا بر گزارش دیلی میل، اوایل این ماه نیز یک گردشگر استرالیایی با اشتراک گذاشتن تصاویر موجوداتی عجیب که به هنگام گردش در اطراف دریاچه “بولاک” در منطقه غربی ایالت ویکتوریا یافته بود، توجه‌ها را به خود جلب کرد. کمی بعد یک حشره‌شناس هویت این موجودات را لاروهای مگس‌های گلزار اعلام کرد.

بازدید اپلیکیشن 358 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. این عکس یک نوع کرم هست و من در دوران کودکی دیدم و حتی باهاشون بازی میکردیم کنار دیوار های خونه بودند و در محیطی مرطوب و خاکی توی سوراخهایی مثل لونه موش بودند من نوک دمشون رو با دست میکشیدم تا ۵ سانتیمتر هم کشیده میشد البته انگار یه لایه داخل لایه دیگه بود مثل انتن تلسکوپی خلاصه کلی اوقات باهاشون سرگرم بودم اوایل صبح حدود ۷ صبح تا ۱۱ صبح میزدن بیرون و عصر ها هم خیلی کم پیدا میشدند .
    بابام گازوییل و روغن سوخته میریخت کنار دیوار تا اینکه کلا از خونمون رفتن ☺

پاسخ دهید