چرا بازی امروز گل‌گهر برای پرسپولیس مهم است؟

ورزشی
چرا بازی امروز گل‌گهر برای پرسپولیس مهم است؟

درآخرین بازی نیم فصل نخست لیگ برتر و از ساعت ۱۵:۴۰ امروز (جمعه) تیم های گل گهر سیرجان و پرسپولیس تهران به مصاف هم می روند؛ جدالی که می توانند چهره قهرمان نیم فصل رقابت ها را تغییر دهد.

تیم پرسپولیس با۲۷ امتیاز در رده دوم جدول لیگ برتر قرار دارد و با تساوی هم قهرمان نیم‌فصل می‌شود. در سوی مقابل شاگردان امیرقلعه نویی در تیم گل‌گهر که شروع خوبی در لیگ داشتند با ۲۲ امتیاز در رده ششم قرار دارند. هر دو تیم بازی گذشته خود را با پیروزی پشت سرگذاشتند و با کسب سه امتیاز به این مسابقه رسیدند.

شاگردان گل محمدی در سه دیدار اخیرشان گل خورده نداشتند و با نتیجه مشابه یک بر صفر حریفان را شکست داده اند. پرسپولیس در ۳۱ بازی از ۳۳ دیدار اخیر خود در لیگ برتر شکست نخورده است. گل‌گهری ها نیز درسه بازی از پنج دیدار آخر خود گل نخوردند و شاگردان قلعه نویی با ۱۸گل زده آمار بهتری نسبت به حریف در خط حمله دارند. پرسپولیس با هشت گل خورده صاحب بهترین خط دفاعی لیگ است.

یحیی گل محمدی برای این بازی این بازیکنان را در ترکیب اصلی قرار داد: حامد لک، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا، سیدجلال حسینی، سعید آقایی، سیامک نعمتی، احمد نوراللهی، احسان پهلوان، میلاد سرلک، امید عالیشاه، وحید امیری.

بازدید اپلیکیشن 9 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ضدحمله و گل دیدنی سپاهان در دربی اصفهان را ببینید ضدحمله و گل دیدنی سپاهان در دربی اصفهان را ببینید
ورزشی
امروز در دربی اصفهان، سپاهان ۳-۱ ذوب آهن را شکست داد. گل دوم سپاهان در این بازی روی یک ضدحمله سریع و حرکت تماشایی محمدرضا خلعتبری به ثمر رسید. این گل را تماشا کنید....
ببینید | یک دقیقه سکوت برای انصاریان در جشنواره فجر ببینید | یک دقیقه سکوت برای انصاریان در جشنواره فجر
فرهنگی
امروز در جشنواره فجر، حاضرین در سالن به احترام علی انصاریان یک دقیقه سکوت کردند....
حال علی انصاریان وخیم است؛ برایش دعا کنید! حال علی انصاریان وخیم است؛ برایش دعا کنید!
ورزشی
در حالی که تا عصر روز دوشنبه وضعیت جسمانی علی انصاریان قابل قبول و رو به بهبودی بود اما از اواخر شب اوضاع او به طور ناگهانی تغییر کرد. به گفته پزشکان معالج علی انصاریان، پس از وخیم شدن حال او کادر درمانی ناچار به استفاده از دستگاه تنفسی ونتیلاتور…...

پاسخ دهید